از دیدن عکس قبل انقلاب مادر “نیکی کریمی” دهانتان باز می ماند/ عکس

تصویری از جوانی مادر نیکی کریمی منتشر شد که شباهت 100 درصدی به دخترش شد.

از دیدن عکس قبل انقلاب مادر “نیکی کریمی” دهانتان باز می ماند/ عکس
کد خبر : ۱۵۸۰۷۵
0
مدت مطالعه :
لینک کوتاه کپی شد

به گزارش وقت صبح ، عکسی جالب از مادر نیکی کریمی بازیگر و سوپراستار ایرانی منتشر شد که نشان می دهد مادر این خانم بازیگر در جوانی کپی دخترش بوده است.

آیا می دانید این فرد معروف همسر اول “نیکی کریمی” بوده است! 29 بهمن 1401-14:05 9 4,360 کمتر از یک دقیقه آیا می دانید همسر اول "نیکی کریمی" که بود؟ نیکی کریمی خیلی سال پیش در دوران جوانی اش یکبار ازدواج ناموفقی داشت که به طلاق ختم شد. به گزارش وقت صبح، نیکی کریمی بازیگر مطرح و سوپراستار دهه 70 سینمای ایران در زمان جوانی اش یکبار ازدواج کرده بود اما کمتر کسی از ازدواج این خانم بازیگر در جوانی حبر داشت. آیا می دانید همسر اول "نیکی کریمی" که بود؟ همسر این خانم بازیگر تاجر معروفی بود و بخاطر ناسازگاری هایی که با شغل نیکی کریمی داشت این ازدواج خیلی زود به طلاق ختم شد. سریال دیو و ماه پیشونی رو همین حالا تماشا کن! سریال دیو و ماه پیشونی رو همین حالا تماشا کن! مشاهده آنلاین yektanet-logo-sign تبلیغ برای همین بسیاری از هواداران این خانم بازیگر از ازدواج او خبر ندارند و فکر می کنند نیکی کریمی تاکنون مجرد بوده است و ازدواجی نداشته است.

آیا می دانید این فرد معروف همسر اول "نیکی کریمی" بوده است!

نیکی کریمی بازیگر مطرح و سوپراستار دهه 70 سینمای ایران در زمان جوانی اش یکبار ازدواج کرده بود اما کمتر کسی از ازدواج این خانم بازیگر در جوانی حبر داشت.

همسر این خانم بازیگر تاجر معروفی بود و بخاطر ناسازگاری هایی که با شغل نیکی کریمی داشت این ازدواج خیلی زود به طلاق ختم شد.

برای همین بسیاری از هواداران این خانم بازیگر از ازدواج او خبر ندارند و فکر می کنند نیکی کریمی تاکنون مجرد بوده است و ازدواجی نداشته است.

کد خبر : ۱۵۸۰۷۵
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان