خانم خواننده مشهور هنوز خاطرات بمب گذاری جلوی چشمش است!

خانم خواننده مشهور هنوز خاطرات بمب گذاری جلوی چشمش است!
کد خبر : ۱۳۵۲۱۲
0

آریانا گرانده بعد از گذشت پنج سال همچنان برای بچه‌های بستری در بیمارستان منچستر هدیه کریسمس می‌فرستد.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح - حمله تروریستی به کنسرت منچستر خواننده آمریکایی آریانا گرانده در سال 2017 باعث کشته شدن 22 نفر شد. این خواننده همچنان تحت تاثیر این اتفاق غم‌انگیز است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، آریانا گرانده امسال هم برای بچه‌های بستری در بیمارستان‌های منچستر هدیه کریسمس فرستاده است.

بیمارستان کودکان رویال منچستر در سال 2017 به بهبودی تعداد زیادی از آسیب‌دیدگان این حمله تروریستی کمک کرد.

حالا این بیمارستان در فضای مجازی از مهربانی آریانا گرانده تقدیر کرده است.

این بیمارستان با انتشار عکسی تایید کرد که این ستاره بعد از گذشت 5 سال هنوز برای کودکان بستری در این بیمارستان هدیه کریسمس می‌فرستد. در این عکس هدایایی در زیر درخت کریسمس دیده می‌شود.

این هدایا به بخش‌ کودکان و مراقبت‌های ویژه نوزادان در بیمارستان کودکان رویال منچستر، همچنین بیمارستان عمومی منچستر شمالی، بیمارستان ویتنشاو و بیمارستان سنت مری اهدا شدند.

بمب گذاری مشهور

بمب‌گذاری تروریستی در کنسرت این خواننده توسط دو برادر انجام شد که حالا در حال گذران حکم 55 ساله زندان خود هستند.

این بمب در پایان کنسرت و هنگام خروج طرفداران از محل کنسرت منفجر شد. به گزارش وقت صبح این انفجار 22 کشته، 1000 مجروح و وحشت عمومی را به همراه داشت.

نگهبانی در محل برگزاری کنسرت به عوامل این حمله تروریستی مشکوک شده بود اما غفلت و کوتاهی برگزارکنندگان موجب این فاجعه شد.

پند ساعت پس از این حمله تروریستی آریا گرانده در توییتر خود نوشت «قلبم شکسته است. معذرت‌خواهی من را بپذیرید. دیگر حرفی برای گفتن ندارم.»

آریانا بعد از دو هفته به منچستر بازگشت تا با مجروحان این حادثه و خانواده‌هایی که عزیزان خود را از دست داده بودند دیداری داشته باشد. این خواننده بارها درباره صدمات شدید این حادثه بر روانش صحبت کرده است.

۰
ارسال نظر