عکس/ علیرضا نیکبخت علت حال و روز بدش را افشا کرد!

علیرضا نیکبخت، ستاره سابق تیم استقلال و پرسپولیس با انتشار یک استوری عجیب علت حال و روز بدش را در اینستاگرام افشا کرده است.

عکس/ علیرضا نیکبخت علت حال و روز بدش را افشا کرد!
کد خبر : ۱۲۶۴۴۷
0
مدت مطالعه :
لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح-نیکبخت که پس از بازنشستگی به حوزه تبلیغات و اینفلوئنسری روی آورده است، در طول سال های اخیر دنبال کنندگان اش را افزایش داده و در حال حاضر بیش از 337 هزار فالوئر دارد.

او در طول هفته های اخیر پست و استوری های در مورد حال بدش منتشر می کند. این مسئله باعث شده تا برخی کاربران این ادعا را مطرح کنند که اختلاف خانوادگی علت این حال بد است.

اما به تازگی گروهی از کاربران این ادعا را طرح کرده اند که او از دوستان قدیمی پرویز برومند است و پس از بازداشت او، حال نیکبخت نیز مساعد نیست.

اکنون هم نیکبخت به گمانه زنی ها پایان داده و علت حال بدش را توضیح داده است. او نوشته است:

خسته شدیم از انتظار، از این همه چشای گریون، از این همه غم تو کشور، از این ناملایماتی، کی میشه این نور بتابه به این کشور و همه از ته دل بخندیم.

علیرضا نیکبخت علت حال و روز بدش را افشا کرد!

بخوانید: عکس/ علیرضا نیکبخت بالاخره به سیم آخر زد

بیوگرافی علیرضا نیکبخت واحدی

نیکبخت واحدی مدلینگ ایرانی در نهم تیر 1359 در مشهد متولد شده است. او مهاجم اسبق تیم استقلال و بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بوده است. او در مدلینگ فعالیت دارد و به عنوان مدل تبلیغاتی با برندهای معروف همکاری دارد.

آشنایی او با دختری در فیسبوک باعث شد که برای اولین بار ازدواج کند. اما نهایتا سه سال بیشتر دوام نیاورد. او می گوید: در این رابطه خیلی از نظر مالی ضرر کرد، چون همه چیز را بنام همسرش کرده بود.

همچنین او در یک رابطه عاشقانه با دختری که ۱۲ سال از خودش بزرگتر بود ۶ ساله بدون ازدواج زندگی کرد، اما دختر حاضر به ازدواج نشد و به ایتالیا مهاجرت کرد.

علیرضا نیکبخت به تازگی برای بار دوم ازدواج کرده، و زندگی پر زرق و برقی را با همسرش آغاز کرده است. همسر جدید او آرایشگر می باشد.

کد خبر : ۱۲۶۴۴۷
0
۰
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان