عکس/ ناراحتی عجیب سردار آزمون در پی فوت پسر نسرین مقانلو

عکس/ ناراحتی عجیب سردار آزمون در پی فوت پسر نسرین مقانلو
کد خبر : ۱۱۴۰۸۵
0

سردار آزمون بازیکن بایر لورکوزن آلمان با انتشار تصویری در صفحه شخصی اش به فوت پسر نسرین مقانلو واکنش نشان داده است.

لینک کوتاه کپی شد

وقت صبح - در پی ماجرای فوت غم انگیز پسر بزرگ نسرین مقانلو هنرمند سینما، افراد زیادی به این واقعه دردناک واکنش نشان داده اند.

همچنین جامعه هنری و ورزشی ایران نیز همزمان با منتشر کردن پیام هایی با این بازیگر معروف سینما و تلویزیون ابراز همدردی کرده اند.

ناراحتی عجیب سردار آزمون در پی فوت پسر نسرین مقانلو

در همین رابطه سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران نیز در صفحه شخصی اش با انتشار تصویر ارشیا خلیلیان فوت او را تسلیت گفته است.

البته نکته عجیبی که توجه کاربران فضای مجازی را جلب کرده متن پیامی ست که آزمون منتشر کرده است.

او پسر نسرین مقانلو را با لفظ برادر من خطاب کرده است.

بخوانید: استوری جدید سردار آزمون؛ تحت فشار نبودم/ در تیم دودستگی نیست!

جزییات مرگ عجیب فرزند نسرین مقانلو

به گزارش وقت صبح به نقل از ایران، ساعت ۵ بعد از ظهر پنجشنبه ۷ مهر، مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه‌اش خبر دادند.

به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری ۲۶ ساله در اتاق خواب مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسر جوان که ارشیا نام داشت فرزند بزرگ نسرین مقانلو، بازیگر معروف صداوسیما است که ۱۰ روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

خانم بازیگر در این باره به تیم تحقیق گفت: پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود، اما ۱۰ روز قبل برای دیدن من به ایران آمد. پسرم چند سال قبل در حادثه‌ای از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود. بعد از آن دارو مصرف می‌کرد و تحت درمان بود.

حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم، اما پسرم فوت کرد.

۰
ارسال نظر