آموزش و سرگرمی

با روش مایک پمپئو وزیر ترامپ 45 کیلو لاغر شوید!

در ماه‌های گذشته کاهش وزن مایک پمپئو، وزیر امور خارجه سابق آمریکا، خبرساز شده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از  فرارو، پمپئو ۵۸ ساله درباره کاهش وزن خود گفته همه چیز از ۱۴ ژوئن ۲۰۲۱ شروع شد، زمانی که روی ترازو رفت و دید که او برای اولین بار در زندگی خود ١٣۶ کیلوگرم وزن دارد و افزود که شروع به ورزش و خوردن درست کرد تا زمانی که وزن شروع به کاهش کرد.

پمپئو ۵۸ ساله در عرض ۶ ماه ۴۵ کیلوگرم وزن کم کرد، کاری که او به ورزش منظم، رژیم غذایی سالم و نظم نسبت می‌دهد.

او به نیویورک پست گفت: من در طول ۱۰، ۱۱ سال تقریباً ۴۶ کیلوگرم وزن اضافه کردم – سال‌هایی که با آسیب پای من مصادف شد – بنابراین به خودم گفتم دلیل افزایش وزنم همین بود.

وی می‌گوید که روز بعد که از خواب بیدار شده، به همسرش سوزان گفته است: امروز، روزش است.

کاندید نمی شوم!

با این حال، پس از اینکه کاهش وزن شایعات مبنی بر برنامه ریزی او برای نامزدی ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ را برانگیخت، وزیر امور خارجه سابق آمریکا به سرعت این موارد را رد کرد.

او گفت: حقیقت این است که من واقعا برای سال ۲۰۴۴ آماده می‌شوم و امیدوارم در سال ۲۰۵۴ باشم.

پمپئو گفت که در زیرزمین خانه خود یک باشگاه ورزشی خانگی راه اندازی کرده است و افزود: سعی کردم پنج، شش بار در هفته به آنجا بروم و نیم ساعت یا بیشتر در آنجا بمانم؛ نه مربی بود، نه متخصص تغذیه. فقط من بودم.

با این حال،‌ تغییر رژیم غذایی سنت خانوادگی رستوران‌روی او را عوض نکرده است. رستوران «آیهاپ» هنوز محبوب پمپئو است؛ اما حالا به جای پنکیک کدو حلوایی و شیره مربا، خوراک‌های سالم‌تری سفارش می‌دهد.

«هنوز خانوادگی آنجا می‌رویم؛ مهم است که سنت‌ها را حفظ کنیم؛ ولی حالا سفیده تخم‌مرغ و بیکن بوقلمون سفارش می‌دهم.»

پمپئو یکی از باسابقه‌ترین اعضای کابینه دونالد ترامپ بود که ابتدا به عنوان مدیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا و سپس به عنوان وزیر امور خارجه خدمت کرد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا