سرخطسلامت و زندگی

با این 2 کار ساده حسابی “لاغر” شوید!

یک متخصص تغذیه انگلیسی دو نوع تمرینات ورزشی موثر برای کاهش وزن را معرفی کرد.

به گزارش وقت صبح، مایکل موسلی، پزشک معتقد است که بهترین تمرینات ورزشی برای کاهش وزن، شنای سوئدی و اسکات هستند. این متخصص با رژیم‌های غذایی سخت بدون پروتئین مخالف است، چرا که فرد خواستار لاغر شدن نه تنها چربی، بلکه توده عضلانی خود را نیز از دست می‌دهد.

یک متخصص تغذیه انگلیسی دو نوع تمرینات ورزشی موثر برای کاهش وزن را معرفی کرد.مایکل موسلی، پزشک معتقد است که بهترین تمرینات ورزشی برای کاهش وزن، شنای سوئدی و اسکات هستند.

این متخصص با رژیم‌های غذایی سخت بدون پروتئین مخالف است، چرا که فرد خواستار لاغر شدن نه تنها چربی، بلکه توده عضلانی خود را نیز از دست می‌دهد.

موسلی برای حفظ عضلات توصیه می‌کند حداقل ۵۰ گرم پروتئین خالص را در رژیم غذایی روزانه خود بگنجانید.کاهش وزن بدون آسیب به سلامتی تنها با ترکیبی از رژیم غذایی متعادل و فعالیت بدنی امکان پذیر است.

شنای سوئدی بهترین نوع تمرینات ورزشی است که می‌توان آنرا به تنهایی انجام داد. این تمرینات نه تنها بالاتنه را تقویت می‌کند و باعث کاهش وزن می‌شود، بلکه کیفیت خواب را نیز بهبود می‌بخشد.

موزلی انجام حدود ۴۰ بار شنای سوئدی در روز و پیاده روی یا دوچرخه سواری را توصیه می‌کند.به گفته این متخصص انگلیسی، اسکات نیز بسیار مفید است، زیرا حداکثر تعداد عضلات را درگیر می‌کند وزردپی‌ها (تاندون ها) را نیز تقویت می‌کند. علاوه بر این، اسکات یکی از بهترین راه‌ها برای فعال کردن مغز است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا