آموزش و سرگرمی

باورتان نمی شود این “آقای سوپراستار” در گوشه خیابان بزرگ شده است/ عکس

جیم کری یکی از سوپراستارهای مطرح تمامی نوجوانی اش را در اتوبوس کاروان خانوادگی سپری کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها، «جیم کری» اوایل ۱۶ سالگی از مدرسه اخراج شد. او که آرزوی معروف شدن را در سر داشت، تمامی نوجوانی اش را در اتوبوس کاروان خانوادگی سپری کرد ولی پارک کردن اتوبوس کاروان در کنار خیابان بخت او را برای اولین حضور حرفه ای اش باز کرد.

باورتان نمی شود این "آقای سوپراستار" در گوشه خیابان بزرگ شده است/ عکس

ستارگان دیگری که کارتن خواب بودند:

 

«هال بری» (Halle Berry)

وقتی که «هال» با سودای بازیگری در سر به شیکاگو آمد. پولی نداشت. مادر او که از مخالفان جدی بازیگری بود. از فرستادن حتی یک سنت برای او خودداری کرد. «هال» بیچاره که شغلی نداشت.

شب ها را با در خیابان ها یا در پناهگاه بی خانمان ها می گذراند. او در مصاحبه با مجله استار پلاس گفته است: «آن شرایط سخت باعث شد من محافظت از خودم را یاد بگیرم.» هال بری به خوبی توانست از پس زندگی سختش بربیاید.

«هیلاری سوآنک»

قبل از آنکه «سوآنک» به یک بازیگر برگزیده اسکار تبدیل شود. از دبیرستان اخراج شد. او در سن ۱۵ سالگی تنها با ۷۵ دلار و یک خط موبایل به کالیفرنیا آمد.

او شب ها را در اتومبیل مادرش می خوانید تا اینکه طی آشنایی با «تینا براندون» در فیلم «پسرها گریه نمی کنند» بازی کرد و با دستمزد ۳ هزار دلاری موفق به اجاره یک سرپناه شد. بعد از آن او هر روز پیشرفت کرد تا تبدیل شد به «هیلاری سوآنک».

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا