آموزش و سرگرمی

بازیگر پیشکسوت پس از عمل سخت به کرونا مبتلا شد

بازیگر سریال «دادِستان» گفت: روزهای خیلی سختی را گذراندم و خدارا شکر بهترم. همه ما در این روزها گرفتاری‌های خودمان را داریم و نباید با انتشار اخبار منفی روحیه عمومی و جمعی را خراب‌تر کرد و باید در این زمینه ملاحظه مردم را کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از افکار، محمد کاسبی پیرامون وضعیت جسمانی خود گفت: چندی پیش از ناحیه کمر و ستون فقرات دچار مشکل شده بودم و عمل سختی را انجام دادم و البته بیماری کرونا هم بر آن اضافه شد که نمی‌خواستم این موضوع رسانه‌ای شود.

وی در همین راستا ابراز کرد: روزهای خیلی سختی را گذراندم و خدارا شکر بهترم. همه ما در این روزها گرفتاری‌های خودمان را داریم و نباید با انتشار اخبار منفی روحیه عمومی و جمعی را خراب‌تر کنیم بلکه باید در این زمینه ملاحظه مردم را کرد.

وی ضمن اینکه از مردم خواست برایش دعا کنند بیان کرد: با دعای خیر مردم عزیزمان این روزها حالم خیلی بهتر شده و در خانه مشغول استراحت هستم. فعلا فعالیت بازیگری ندارم و امیدوارم به زودی این امکان فراهم شود.

بازیگر سریال «خوش رکاب» پیرامون شرایط حاد کرونایی این روزها بیان کرد: متاسفانه این روزها نوع جدید ویروس کرونا در حال جولان دادن است و جان بسیاری از هموطنان عزیزمان را گرفته و خیلی‌ها را درگیر خودش کرده است. مردم باید رعایت خیلی بیشتری بکنند و تا جایی که می‌توانند از خانه خارج نشوند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا