آموزش و سرگرمی

“بازیگر “نون.خ” با پوششی سراسر متفاوت/ عکس

ندا قاسمی بازیگر اصلی سریال نون خ با استایلی جدید و زیبا بدون روسری ظاهر شد .

به گزارش وقت صبح، ندا قاسمی بازیگر اصلی سریال نون خ که در عرصه گویندگی و دوبلوریو همچنین تئاتر فعالیت دارد در اینستاگرامش تصویری بدون روسری از خود به اشتراک گذاشت.

"بازیگر "نون.خ" هم کشف حجاب کرد/ عکس

ندا قاسمی زاده ۳۰ خردادماه ۱۳۶۶ در شهر کرمانشاه است. ندا قاسمی که با بازی در سریال نون خ شهرت فراوانی یافته است . ندا قاسمی که بازیگری خود را ادامه داده و طرفداران بسیاری را بدست آورده است . به تازگی عکسی از ندا قاسمی منتشر شده با موی دو گوشی و زیبا که توجه کاربران را جلب کرد.

ندا قاسمی پیش از این که بعنوان بازیگر شناخته شود در عرصه گویندگی و دوبلوریو همچنین تئاتر فعالیت می کرد. او به صورت جدی یکی از دوبلوران رادیوی کرمانشاه است و هنوز هم در این عرصه حضور فعال دارد. ندا قاسمی فعالیت خود را با تئاتر آغاز کرد. او فارغ التحصیل دکترای شیمی آلی از دانشگاه تهران است.

فعالیت در صدا وسیما کرمانشاه

ندا قاسمی از همان شروع بازیگری از 20 سالگی فعالیت خود را در صدا و سیمای کرمانشاه بعنوان بازیگر و مجری در برنامه های ترکیبی و سریال شروع کرد و در طی 10 سال گذشته از بازیگران فعال تئاتر استان کرمانشاه بود. خانم قاسمی از سال 1393 هم وقتی 27 ساله بود بعنوان گوینده و دوبلور وارد واحد نمایش رادیو کرمانشاه شد و همچنان در این عرصه نیز فعالیت می کنم.

نداقاسمی در شبکه استانی کرمانشاه با سریال مجردها در سال 94 بسیار دیده شد سپس سال 96 در سریال شبکه خانگی ساخت ایران نیز تجربه بازی داشت. خانم قاسمی هم از جمله بازیگرانی می باشد که در مقابل سوال مجرد هستید یا متاهل ترجیح می دهد جواب ندهد! خانم قاسمی در نوروز 98 با نقش شیرین خانزاده یکی از دختران نقش اصلی سریال نون خ بکارگردانی سعید آقاخانی اولین بار وارد قاب تلویزیون شد. او در فصل دوم و سوم این مجموعه هم کنار هدیه بازوند بازی کرده است.

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا