آموزش و سرگرمی

بازسازی تصویری جالب از “امیر جعفری” و “علی شادمان”/ عکس

تصویری از امیر جعفری و علی شادمان بازیگران سریال «ِیاغی» ساخته محمد کارت را در سال های بسیار دور که شادمان کودک بوده است منتشر شد.

به گزارش وقت صبح، عکسی جالب و دیدنی از امیر جعفری و علی شادمان مربوط به سالهای خیلی دور منتشر شد که آن عکس را دو بازیگر معروف بازسازی کردند.

بازسازی تصویری جالب از "امیر جعفری" و "علی شادمان"/ عکس

با لو رفتن داستان سریال “یاغی” راز مخفی طلا بر ملا شد!

بر اساس کتاب سالتو پایان سریال یاغی همه را شوکه خواهد کرد.

داستان سریال یاغی بر گرفته از کتاب سالتو است. در این کتاب سیاوش ۱۶ ساله کشتی گیر نابغه است. سیاوش از سرشاخ شدن بدن ها لذت می برد، بوی عرق مانده توی سالن ها را دوست دارد.

چند جلسه با پدرش تمرین کرده و بعد کشتی را ذاتی آموخته است. بچه فلاحی که جنم بزرگی دارد و تشنه قدرت است.

قهرمان این کتاب پسری ۱۶ ساله به نام «سیاوش» از جنوب شهر تهران است که بدون داشتن مربی و باشگاه حرفه ای، یک کشتی گیر نابغه است. او در رقابت های محلی آن قدر خوب بازی می کند که روزی دو مرد غریبه به نام های «سیا» و «نادر» سر راهش سبز می شوند تا از او یک قهرمان جهانی بسازند.

فقری که از نسل قبل به سیاوش رسیده، در کفش های پاره اش خودش را نشان می دهد؛ اما سیاوش می خواهد تغییر کند؛ ولی نمی داند برای تغییر، آدم های اشتباهی سراغش آمده اند.

نادر او را کشف می کند و راه بزرگی را نشانش می دهد. کشتی را مثل تابلوی نقاشی، مثل یک آیین پیش چشم هایش به نمایش می گذارد. غریزه سیاوش را می گیرد و تمرین هایش را چنان توی سرش می کارد که کشتی برایش تبدیل به آیین شود. به شکلی از فکر و زندگی کردن.

سیاوش تا مدت ها مبهوت نادر است. نادری که از دنیای دیگری آمده، از دنیای آدم های بالا، دنیای خانه های مجلل. دنیایی که قدرت در آن به عریان ترین شکل خودش را نشان می دهد و دستش را در دست سیاوش می گذارد و او را چنان مست می کند که دیگر دنیای جزیره در نظرش حقیر است و تحملش غیرممکن.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا