اجتماعیسرخط

بازداشت 16 زن و مرد در پارتی مختلط گلبهار مشهد

16 زن و مرد در پارتی گلمکان مشهد در حال پایکوبی ورقص بوده دستگیر و مقادیری مشروبات الکی نیز کشف وضبط گردید.

به گزارش وقت صبح به نقل از قدس  آنلاین، به گزارش قدس آنلاین خلیل اله برزنونی دادستان عمومی وانقلاب گلبهار خبر از دستگیری ۱۶زن ومرد در مراسم‌پارتی مختلط در شب بیست ویکم‌ماه مبارک‌رمضان مصادف با شهادت حضرت علی علیه السلام داد.

دادستان گلبهار گفت: به موجب گزارش واصله مبنی بر برگزاری مراسم‌پارتی در یکی از باغ ویلاهای منطقه گلمکان بلافاصله با دستور دادستانی و با حضور چند اکیپ‌ مامور انتظامی ونیروهای بسیج در شب شهادت حضرت علی علیه السلام تعداد۱۶ زن ومرد که در حال پایکوبی ورقص بوده دستگیر و مقادیری مشروبات الکی نیز کشف وضبط گردید.

اظهارات دادستان در مورد پارتی مختلط گلبهار

خلیل اله برزنونی با اظهار تاسف از برگزاری چنین‌مراسمی در این شب عزیز گفت: در این مجلس لهو و لعب متهمان‌ مبادرت به شرب خمر و رقص و پایکوبی نموده که با توجه به هنجارشکنی و نادیده گرفتن حرمت شب گرانقدر شهادت حضرت امیر علیه السلام کلیه متهمان بازداشت و محل باغ ویلا نیز پلمب گردید و یقینا اشد مجازات در انتظار متهمان خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب گلبهار ضمن تقدیر وتشکر از تلاشهای شبانه روزی مامورین انتظامی وهمچنین نیروی های جان بر کف ودلسوز بسیج شهرستان چناران در پایان به خانواده هایی که با هزاران امید و آرزو و بعضا با تحمل رنج فراوان اعم از درد دوری از فرزندان، همچنان امیدوارند تا آینده بهتری برای فرزندانشان رقم بخورد، توصیه کرد:

بیشتر و بهتر مراقب فرزندانشان باشند چراکه ممکن است افرادی در کمین باشند تا با هدف دایر کردن مراکز فساد و فحشا آنان را به دام انداخته و به تباهی و فساد بکشانند و حتی شاید این نوع افعال مجرمانه را در پوششی ظاهرا متعارف و قانونی مانند برگزاری جشن تولد انجام دهند.

عده ای را فریب داده و در مجلس پارتی مختلط دور هم جمع کنند و با فراهم ساختن اسباب لهو و لعب دیگران را نیز در ارتکاب جرایم مختلف از جمله شرب خمر،استعمال مواد مخدر و …. مشارکت دهند.

لذا بهتر است این نظارت ها به ویژه زمانی که فرزندانشان دور از خانه و کاشانه هستند تقویت شود.

خلیل اله برزنونی در پایان هشدار داد که دادستانی به عنوان مدعی العموم با هرگونه هنجارشکنی خصوصا با حرمت شکنان در ایام شهادت حضرت علی علیه السلام با شدت برخورد خواهدنمود.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا