اقتصادسرخط

بازار خودرو وارد فاز نزولی شد/ ریزش 10 میلیون تومانی یک خودرو!

در بازار خودرو دیروز 12 شهریور قیمت پژو ۲۰۰۸ افت ۱۰ میلیون تومانی و پژوپارس مدل ۱۴۰۰ حدود ۲ میلیون تومانی را تجربه کرده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبر آنلاین؛ مسیر قیمت‌ها دیروز 12 شهریور در بازار خودرو ریزشی بود، به طوری که خودروها کاهش یک تا ۱۰ میلیون تومانی را تجربه کرده‌اند.

پس از چند روز افزایش قیمت خودرو در بازار، دیروز بازار خودرو وارد فاز نزولی شد.

کارشناسان معتقدند فضای پرابهام در خصوص سرنوشت مذاکرات، به شدت روی بازار خودرو اثر گذاشته و تقریبا این بازار چشم‌انتظار مشخص شدن تکلیف برجام است.

بیشتر بخوانید: این خودروی ارزان و باکیفیت جایگزین پراید می شود +تصاویر

قیمت برخی خودروها در بازار خودرو بین یک تا ۱۰ میلیون تومان کاهش یافت

بنا به این گزارش، دیروز بازار خودرو شاهد ریزش یک میلیون تومانی قیمت انواع پراید در بازار بود. به این ترتیب، پراید ۱۱۱ در حدود ۲۰۲ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ حدود ۱۸۲ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ حدود ۱۷۷ میلیون تومان قیمت پیدا کرد.

در این میان، قیمت پژو ۲۰۰۸ افت ۱۰ میلیون تومانی، پژو۲۰۶ تیپ پنج یک میلیون تومانی، پژوپارس مدل ۱۴۰۰ حدود ۲ میلیون تومانی را تجربه کرده است.

هم‌اکنون پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۸ در بازار یک میلیارد و ۳۱۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ پنج ۳۵۱ میلیون تومان و پژوپارس مدل۱۴۰۰ حدود ۳۵۷ میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت کوییک نیز با کاهش یک میلیون تومانی به ۱۹۰ میلیون تومان رسید. تیبا هاچ‌بک‌ پلاس هم‌اکنون در محدوده ۲۱۰ میلیون تومان قیمت دارد.

همچنین تارا اتوماتیک با ۲ میلیون تومان افزایش نسبت به دیروز، در قیمت ۵۸۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا