اجتماعی

این زن دخترها را به نامزدش برای تجاوز هدیه می داد!

آنطور که متهمین گفته اند گیلین مکسول دختران جوان را که غالبا از افراد نسبتا فقیر بوده و سودای شهرت داشتند جذب می کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبر فوری، گیلین مکسول، نامزد جفری اپستین، میلیاردر و تجاوزگر مشهور و از چهره های سرشناس بریتانیایی، در دادگاهی در آمریکا به اتهام شراکت در سوءاستفاده جنسی از دختران جوان به بیست سال زندان محکوم شد.

گیلین مکسول که ۶۰ سال دارد، سال‌ها نامزد و شریک جفری اپستین، سرمایه‌دار آمریکایی بوده است. مکسول متهم بود که دختران زیر سن قانونی را در اختیار اپستین می گذاشته تا مورد سوءاستفاده جنسی قرار بگیرند و گاه خودش هم اپستین را همراهی می کرده و به دختران تجاوز می کرده است.

در دسامبر سال ۲۰۲۱ هیات منصفه دادگاه، مکسول را در ۵ اتهام از ۶ اتهام وارد شده از جمله قاچاق جنسی دختران زیر سن قانونی و شرکت در انتقال دختران زیر سن قانونی برای اعمال جنسی مجرمانه، مجرم شناخت.
هیولایی در لباس یک پرنسس

حواشی زیاد

گیلین مکسول از اشراف انگلیسی است که با بسیاری از ثروتمندان و سیاستمداران غربی ارتباط داشته است. با این حال، ارتباط او با جفری اپستین بیش از همه او را درگیر حاشیه کرد.

بر اساس اتهام چند زن، او دختران زیر ۱۸ سال را با وعده مدل شدن جذب می کرد و آنها را به‌ اپستین می سپرد تا از آنها سوء استفاده جنسی کند. بر اساس اتهام برخی از قربانیان، خود مکسول نیز گاهی در این تجاوزات نقش داشته و با اپستین همکاری می کرده است.

یکی از دخترانی که قربانی اپستین بوده گفته است که گیلین مکسول دست‌ به بدن و سینه او زده و بدون اجازه اش، او را آزار جنسی داده است.

آنطور که متهمین گفته اند گیلین مکسول دختران جوان را که غالبا از افراد نسبتا فقیر بوده و سودای شهرت داشتند جذب می کرد و به آنها می گفت برای مشهور شدن و یا ورود به دنیای مدلینگ یا هالیوود باید ابتدا فرد ثروتمند و مشهوری چون جفری اپستین را ماساژ دهند.

این دختران نیز بعد از آغاز کارشان با تهدید اپستین رو به رو می شدند که به آنها می گفت اگر با او رابطه جنسی نداشته باشند، به آنها آسیب می زند.

چگونه گیلین مکسول به دام افتاد؟

جفری اپستین، میلیاردر مشهور بعد از آغاز جنبش (من_هم) با اتهامات مختلفی رو به رو شد. او متهم بود که به دختران زیر ۱۶ سال تجاوزات جنسی فراوان و خشنی کرده است اما میلیاردر آمریکایی پیش از دادگاه و صدور رای نهایی خودکشی کرد.

بعد از پایان ماجرای اپستین، نامزد او گیلین مکسول نیز با اتهامات مختلفی رو به رو شد. ویرجینیا گوفر یکی از اولین کسانی بود که در رسانه ها نام مکسول را آورد و مدعی شد او قربانیان اپستین را برایش فراهم می کرده است.

پرونده ای که می تواند از یک لجنزار رونمایی کند

محکومیت گیلین مکسول ممکن است بسیاری از اشراف، تجار و سیاستمداران دیگر را درگیر کند. بر اساس اتهام برخی قربانیان، اپستین در برخی موارد با دوستانش به قربانی‌ تجاوز می کرده است.

همچنین، برخی گمانه زنی کرده اند که مکسول قربانیان جنسی را برای برخی افراد مشهور دیگر نیز فراهم می کرده است. این اتهامات باعث شده برخی افراد مشهور در آمریکا و بریتانیا مورد سوء ظن قرار بگیرند.

از مشهورترین این افراد “شاهزاده اندرو” پسر دوم ملکه انگلیس است. شاهزاده اندرو که از سوی یکی از قربانیان آزارهای جنسی جفری اپستین متهم شده است که در نوجوانی با او رابطه جنسی برقرار کرده است، از دوستان نزدیک گیلین مکسول بوده است.

همچنین، برخی قربانیان آزار جنسی مدعی شده اند در هتل دونالد ترامپ با مکسول آشنا شده و قرارهایشان را با او در آنجا می گذاشتند.

به جز این، برخی بر آنند که پرونده اپستین می تواند پای بسیاری از سیاستمداران بریتانیایی را به میان کشیده و برای آنها دردسر ایجاد کند. باید دید پرونده مکسول با قربانی‌ شدن او مختومه می شود یا پای اشخاص مشهور دیگری را نیز به میان می کشد. شاید تا چند ماه دیگر ابعاد این پرونده مشخص تر شود.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا