آموزش و سرگرمیفرهنگ و هنر

این خوانندگان در مراسم گرمی امسال اجرا خواهند کرد!

خوانندگان مشهوری که در مراسم گرمی امسال اجرا خواهند کرد بلاخره مشخص شده است!

وقت صبح– مراسم گرمی امسال در تاریخ 5 فوریه در سالن کریپتو لس آنجلس، با حضور خوانندگان مشهور صنعت موسیقی برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، هری استایلز خواننده محبوب سبک پاپ و عضو سابق گروه وان دایرکشن جدیدترین خواننده‌ای است که به لیست اجرا کنندگان در مراسم گرمی 2023 اضافه شده است.

هری استایلز همچنین در این مراسم نامزد دریافت 6 جایزه بخاطر آخرین آلبوم خود است. این آلبوم به نام خانه هری در ماه می سال 2022 منتشر شده است.

خانه هری سومین آلبوم استودیویی این خواننده بریتانیایی است. اعضا باقی مانده از گروه وان‌ دایرکشن در سال 2015 برای همیشه از یکدیگر جدا شده و به صورت انفرادی به فعالیت حرفه‌ای خود ادامه دادند.

آلبوم هری استایلز دومین آلبوم موفق سال در هفته اول انتشار خود بود. جایگاه بهترین آلبوم سال به آلبوم نیمه شب‌ها از تیلور سوئیفت تعلق دارد.

خوانندگان مشهور دیگری که به طور قطعی در این مراسم اجرا خواهند کرد، لیزو و سم اسمیت هستند.

لیزو نامزد چند جایزه

لیزو که در سال‌های اخیر به اوج شهرت و موفقیت رسیده است نیز نامزد دریافت 5 جایزه مختلف شده است. این خواننده 34 ساله تا به حال برنده 3 جایزه گرمی بوده است.

سم اسمیت خواننده مشهور بریتانیایی نیز که تا به حال برنده 4 جایزه گرمی شده است آهنگ مشهور خود به نام «نامقدس» را به همراه خانم رپر کیم پتراس اجرا خواهد کرد.

بر طبق شایعات مری جی بلایژ خواننده 52 ساله آمریکایی، برندی کارلی، لوک کومز و استیو لیسی نیز از دیگر خوانندگانی هستند که در این مراسم اجرا خواهند کرد. این مراسم شامل اجراهای دیگری نیز خواهد بود که در طی هفته اعلام خواهند شد.

ستارگانی که در مراسم حضور نخواهند داشت!

با این حال خوانندگان مشهوری مانند بیانسه و ادل که امسال به صنعت موسیقی بازگشتند در میان این اجرا کنندگان نخواهند بود. به گزارش وقت صبح با این حال که این دو خواننده مشهور نامزد دریافت جایزه در این مراسم هستند، با این حال امکان دارد نتوانند برای دریافت جوایز خود در مراسم حضور پیدا کنند.

بیانسه با 88 نامزدی گرمی رکورد بیشترین تعداد نامزدی در این جوایز را به خود اختصاص داده است. همسر او جی زی نیز همین تعداد نامزدی را به خود اختصاص داده است!

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا