آموزش و سرگرمیسرخط

انتقادهای بی‌رحمانه از خانم بازیگر: کمتر به دنبال توجه باش!

«هالی بری» هنرپیشه ۵۶ ساله آمریکایی روز گذشته با انتشار پستی از خود با ظاهر برهنه با کپشن «هرکاری که دلم بخواد میکنم» مورد انتقاد بسیاری از کاربران اینترنت قرار گرفت، بسیاری با نوشتن کامنت‌های نفرت‌انگیز در تویتر و اینستاگرام باعث دلخوری و واکنش او شدند.

وقت صبح- هالی بری در سال ۲۰۰۱ با ایفای نقش در فیلم Monster’s Ball موفق به کسب جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شد، او در سنین ۴۱ و ۴۷ سالگی مادر شدن را تجربه کرد، هالی تا کنون سه بار ازدواج کرده و یکی از هنرپیشه‌های برتر سینمای هالیوود محسوب میشود.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، او بارها از سوی مجله‌های معتبر به عنوان یکی از زیباترین زنان هالیوود انتخاب شده است، راز پوست جوان و شاداب او در طی دو دهه اخیر همچنان یکی از تاپیک‌های پرجست و جو گوگل است.

انتقاد تند کاربران فضای مجازی به هالی بری!

کاربری با منشن کردن هالی در تویتر باعث جلب توجه و واکنش او شد، این کاربر برای او نوشت:«تصور کن تویه دهه ششم عمرتی و هنوزم برای جلب توجه اونم زمانی که از مرحله پساقاعدگیت عبور کردی و باید الان با نوه‌هات وقت بگدرونی ولی از خودت عکس لختی منتشر میکنی، مثل اینکه پیر شدن بدون وقار و متانت خیلی وقته دیگه از مد افتاده!»

هالی در پاسخ به انتقاد این کاربر با بازنشر تویت او نوشت:«آیا میدونستید قلب یک میگو در مغزشه؟»

انتقاد تند کاربران فضای مجازی به هالی بری!

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا