آموزش و سرگرمیسرخط

امیر تتلو برای همیشه تمام شد؟

امیر تتلو که روزگاری سرخط خبرها بود حالا دیگر افت کرده و حتی برخی تتلیتی ها هم به او بی محلی می کنند!

به گزاررش وقت صبح، روزنامه اینترنتی فراز نوشت: یوتیوب درآمدزایی امیرتتلو را به دلیل ترویج خودکشی، خشونت و جنایت قطع کرده است.

خبری که هنوز به صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده اما واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است.

در صورت صحت خبر، این دومین بداقبالی تتلو طی دو ماه اخیر خواهد بود.

تتلو که ماه‌ها برای کنسرت مهرماه خود تبلیغات کرد و پس از همزمانی با اعتراضات ایران تلاش کرد به هر نحو حتی از نمد ناآرامی های ایران نیز برای خود کلاهی ببافد اما یک شب قبل از اجرا با لغو مجوز کنسرت مواجه شد!

با توجه به نداشتن صفحه مشخص در اینستاگرام، در صورت صحت خبر لغو امکان درآمدزایی تتلو از یوتیوب و وضعیت کنسرت‌ها به نظر می‌رسد او اصلی ترین منابع درآمد خود را از دست بدهد.

واکنش تتلو به اعتراضات

تتلو در طی ناآرامی‌های اخیر کشور رفتار‌های متفاوتی از خود نشان داد بلکه بتواند با ایجاد حاشیه، پربحث و پربیننده باقی بماند اما فحاشی‌های اخیر او به مردم، موج خشم عمومی را به همراه داشت در حدی که تعداد سابسکرایب‌های او در یوتیوب به تعداد قابل توجهی ریزش پیدا کرد.

یوتیوبی که پیش از این برای او درآمد دو میلیارد تومانی را در ماه به همراه داشت. هرچند ضرر لغو کنسرت بیست هزار نفری اخیر نیز برای تتلو ضربه ای سهمگین به حساب آمد.

البته جالب است بدانید که چند وقتی می شود که تتلو موزیک هایش را از کانال دوستانش منتشر می‌کند. ظاهراحساب او دچار محدودیت هم شده است.

نوشته های مشابه

guest
15 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا