آموزش و سرگرمی

امبر هرد با سواری روی موج جنبش می‌تو، جانی دپ را قربانی کرد!

جانی دپ کاملاً تبرئه شده. فکر می کنم حالا خوب باشد. نظر من این است که امبر هرد سوار بر موج می تو شد.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو، هلنا بونهام کارتر معتقد است با نتیجه ای که دادگاه اعاده حیثیت جانی دپ علیه همسر سابقش امبر هرد داشت، آقای بازیگر حالا دیگر «به طور کامل تبرئه» شده است.

از آنجایی که ستاره ی فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» این روزها در تلاش است تا وجهه ی آسیب دیده ی خود را ترمیم کند، به عقیده ی هلنا بونهام کارتر جانی دپ از اتهاماتی که علیه او مطرح شده بود دیگر مبرا شده است.

این بازیگر انگلیسی شاید بیشتر با نقش «بلاتریکس لسترنج» در فیلم های «هری پاتر» شناخته می شود، یکی از آن پیروان رعب انگیز «لرد ولدمورت» که «مرگ خوار» نام دارند.

گرچه بونهام کارتر و دپ تجربه ی همکاری در فیلم های متعددی را با یکدیگر دارند، اما در هیچ یک از فیلم های «هری پاتر» با یکدیگر همبازی نشدند.

دپ با مجموعه فیلم اسپین آف «جانوران شگفت انگیز» و در نقش جادوگر پلیدی به نام «گلرت گریندلوالد» به این فرانشایز دنیای جادوگری پیوست.

بعد از متهم شدن او به خشونت خانگی از سوی همسر سابقش امبر هرد، از دپ خواسته شد از این نقش کناره گیری کند و مدس میکلسن جایگزین او شد.

هتک حیثیت دپ

بعدها دادگاهی اعلام کرد اتهامات هرد علیه دپ نادرست و سبب هتک حیثیت او شده بود.

حالا پس از گذشت ۶ ماه از پیروزی دپ در دعوای قانونی اش با هرد، هلنا بونهام کارتر درباره ی تلاش های آقای بازیگر برای بازگشت صحبت کرده است.

ستاره ی فیلم های «هری پاتر» در مصاحبه ی جدید خود گفت با توجه به نتیجه ی دادگاه، دپ دیگر «کاملاً تبرئه» شده و وضعیت او را «کاملاً خوب» توصیف کرد.

بونهام کارتر همچنین درباره ی این صحبت کرد که دادگاه دپ و هرد که مانور زیادی روی آن داده شد، آیا عقبگردی برای جنبش می‌تو (MeToo) بود.

او در اینباره گفت: «به نظرم (دپ) کاملاً تبرئه شده. فکر می کنم حالا خوب باشد. کاملاً خوب. نظر من این است که (هرد) سوار بر این موج شد. مشکل این چیزها همین است. آدم ها روی این موج می پرند برای اینکه مُد است و اینکه به نماد این جریان تبدیل شوند.»

نظر بونهام کارتر در دفاع از یکی از نزدیک ترین همکاران او است که چندین تجربه ی مشترک با یکدیگر داشته اند.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا