اجتماعی

اقدام جالب سردار آزمون برای کشاندن دختران گنبدی به سالن والیبال

سردار آزمون مدیرعامل باشگاه سریک برای کشاندن تماشاگران دختر به سالن المپیک گند کاووس وعده جالبی به آنها داد.

به گزارش وقت صبح به نقل از ورزش سه، سریک نام اسب مورد علاقه سردار آزمون ملی‌پوش فوتبال ایران است. آزمون، سال پیش با این نام، تیمی را در لیگ دسته یک والیبال زنان داشت که توانست به لیگ برتر برسد.

این بازیکن سال پیش حمایت‌های ویژه‌ای از تیمش داشت؛ گفته می‌شود بازیکنان این تیم جزو معدود بازیکنان حاضر در لیگ یک بودند که دستمزد می‌‌گرفتند و حتی برای هر پیروزی حساس خود، سردار به آنها سکه و پاداش داده بود.

این حمایت‌ها در لیگ برتر هم ادامه داشته است و بعد از پیروزی های سریک در لیگ والیبال زنان نیز حمایت های ستاره تیم ملی ایران ادامه دار بوده است.

سردار آزمون حمایت خود را از تیم تحت مالکیت خود نشان داده و به اعضای این تیم بابت این بردها پاداش داده است؛ اتفاقی که قطعاً در ادامه فصل و در صورت قهرمانی سریک به شکل ویژه‌تری شاهد آن خواهیم بود.

سریک کار خود را در مرحله مقدماتی لیگ با رتبه دومی به پایان رساند بنابراین آن ها پنجشنبه ششم بهمن ماه در دور رفت نیمه نهایی در سالن المپیک گنبد به مصاف سایپا خواهد رفت.

در همین راستا روز گذشته صفحه باشگاه سریک یک استوری را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که خود سردار هم آن را بازنشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

” قرعه‌کشی بزرگ 10 جایزه 5 میلیونی، سردار آزمون مدیرعامل باشگاه سریک در راستای تکریم هواداران تیم والیبال بانوان این باشگاه که همیشه حامی و مشوق تیم محبوب خودشان بودند، هدایای ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

برای بانوان عزیزی که روز پنجشنبه جهت حمایت از تیم سریک در دیدار برابر سایپا به سالن المپیک گنبد تشریف خواهند آورد، به ١٠ نفر هر کدام ۵ میلیون تومان از طریق قرعه کشی تعلق خواهد گرفت. وعده دیدار ما پنجشنبه ششم بهمن ماه ساعت ١٣ سالن المپیک گنبد کاووس”

استوری سردار آزمون

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا