آموزش و سرگرمی

افشای علت واریز ماهیانه ۲۰۰ هزار دلار به حساب کیم کارداشیان

کانیه وست موظف است ماهیانه ۲۰۰ هزار دلار به عنوان نفقه کودک به کیم بپردازد و همچنین قرار است این دو نفر هزینه‌های تحصیلی بچه‌هایشان را تقسیم کنند.

به گزارش وقت صبح به نقل از عصر ایران، دادگاه طلاق کانیه وست و کیم کارداشیان برگزار شد و در این جلسه کانیه وست موظف به پرداخت ماهیانه ۲۰۰ هزار دلار به کارداشیان برای هزینه تحصیل فرزندانشان شد.

کیم کارداشیان و کانیه وست هنگام طلاق، یک توافقی بر سر حضانت و هزینه هایشان با یکدیگر انجام دادند. همانطور که توسط TMZ گزارش شده است، کارداشیان و وست قرار است برای حضانت فرزندانشان، دسترسی برابر به چهار کودک داشته باشند.

البته پیش از این کانیه وست اعلام کرده که ۸۰ درصد اوقات فرزندان وقتشان را با او می گذرانند؛ بنابراین زمان کمتری را به مادرشان کیم اختصاص می دهند.

بخش مهم ماجرا این است که کانیه وست موظف است ماهیانه ۲۰۰ هزار دلار به عنوان نفقه کودک به کیم بپردازد و همچنین قرار است این دو نفر هزینه های تحصیلی بچه هایشان را تقسیم کنند.

تقسیم هزینه تحصیل فرزندان

یک منبع نزدیک به این زوج به TMZ گفت که کانیه ۵۰ درصد از هزینه های تحصیلی فرزندانشان از جمله شهریه و همچنین ۵۰ درصد از هزینه های امنیتی فرزندانشان را بر عهده خواهد داشت و نیمی دیگر را بر عهده کیم می گذارد.

طبق این قرار، ۲۰۰ هزار دلار باید در روز اول هر ماه به حساب کیم واریز شود، چون کیم باید پرداخت های مدرسه و سایر موارد مربوط به فرزندانش را انجام دهد.

در مورد دارایی ها، این تقسیم مطابق با قرارداد قبل از ازدواج آنها است که در آن هر دو از حمایت همسر صرف نظر کردند.

از زمانی که آنها از هم جدا شدند، کانیه حاضر به حل و فصل این ماجرا نشد، به علاوه او از طریق اقدامات وکیلش، نیم دوجین، در هیچ یک از جلسات سپرده گذاری شرکت نکرد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا