آموزش و سرگرمی

افشای راز اسیدپاشی به چهره “ترلان پروانه”

تصویری که چند روز گذشته ترلان پروانه از صورت باندپیچی خود در اینستاگرام  منتشر کرد در واقع مربوط به فیلم جدید او بود و واقعیت نداشت.

به گزارش وقت صبح، ترلان پروانه چند روز قبل تصویری از صورت باندپیچی خود که ظاهرا نشان می داد وی قربانی اسیدپاشی شده منتشر کرد که شایعات زیادی در فضای مجازی پخش شد.

این پرسش را در ذهن هوادارانش ایجاد کرد که ماجرای اسیدپاشی به صورت ترلان پروانه چیست و چرا باید این هنرپیشه قربانی چنین جنایتی شود؟

اسیدپاشی به ترلان پروانه

فیلمی به نام «پری سا»

حالا مشخص شده که این عکس دردناک مربوط به فیلمی به نام «پری سا» است که خانم پروانه در آن نقش آفرینی کرده است.

اکران آنلاین فیلم سینمایی «پری سا» به کارگردانی محمدرضا رحمانی و تهیه کنندگی سعید سعدی از روز ۲۸ شهریورماه آغاز شده و نسخه اینترنتی این فیلم اکنون در دسترس مخاطبان است.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «پری سا» آمده است: «پری سا دختر جوان و زیبایی که به خاطر ظاهر جذابش به عنوان مدل برای معرفی برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند اما فرد ناشناسی ناغافل روی صورتش اسید پاشیده است و پری سا زیبایی اش را از دست می دهد. پلیس به چندین نفر مظنون شده و شروع به تحقیقات می کند…»

عباس غزالی، بهاره افشاری، ترلان پروانه، شقایق فراهانی، حمید گودرزی، مارال فرجاد و صحرا اسداللهی در این فیلم ایفای نقش می کنند.

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا