اجتماعی

افشای راز آتش زدن یک دختر جوان بعد از عمل زیبایی

دختری که برای انجام عمل زیبایی به یک کلینیک در تهران مراجعه کرده بود، به سرنوشتی تلخ و فاجعه‌بار دچار شد.

به گزارش وقت صبح به نقل از منیبان؛ رسانه‌ها امروز پرده از جنایتی هولناک توسط عوامل یک کلینیک زیبایی در تهران برداشتند. طبق گزارش پلیس، پس از اینکه دختر جوان، حین عمل زیبایی دچار ایست قلبی شد و جان خود را از دست داد، توسط عوامل کلینیک سوزانده شد و جسد وی در بیابان‌های شرق استان البرز رها شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز امروز به ایسنا اعلام کرد: پس از کشف جسد نیمه‌سوخته یک خانم جوان در بیابان‌های اطراف آزادراه غدیر در شهرستان نظرآباد، پلیس آگاهی این شهرستان رسیدگی به این پرونده را در دستور کار قرار داد.

سرهنگ محمد نادربیگی خاطر نشان کرد: کاراگاهان پس از بررسی سوابق افراد مفقود کشور متوجه شدند جسد متعلق به دختر جوان ساکن تهران است که مدتی پیش مفقود اعلام شده بود.

با شناسایی هویت جسد، تحقیقات کارآگاهان برای کشف و زوایای پنهان پرونده آغاز و با انجام اقدامات پلیسی اطلاعاتی مشخص شد که مقتول در روز اعلام مفقودی برای انجام عمل زیبایی به یک کلینیک در استان تهران مراجعه و پس از آن خبری از وی دریافت نشده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: پس از بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که مقتول در حین انجام عمل زیبایی دچار ایست قلبی شده و عوامل کلینیک با انتقال جسد او به بیابان‌های اطراف نظرآباد اقدام به آتش زدن آن کردند.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به دستگیری پنج نفر در خصوص این عمل غیرانسانی، خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه متهمان برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا