آموزش و سرگرمیسرخط

افشاگری‌های جدید “مایلی سایرس” درباره طلاقش از آقای بازیگر!

مایلی سایرس خواننده مشهور 30 ساله درباره لحظه‌ای که فهمید ازدواجش با لیام همسورث شکست خورده است، صحبت کرده است!

وقت صبح– خانم سوپراستار موسیقی پاپ در برنامه اینترنتی خود به نام «وقتی جوان بودم» درباره ازدواج سابقش صحبت کرده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، مایلی سایرس درباره ازدواجش با همسر سابقش لیام همسورث صحبت کرده است.

این سوپراستار 30 ساله پس از صحبت صریح در مورد لحظات جنجالی و بحث برانگیز حرفه‌ خود درباره زندگی احساسی خود صحبت کرد.

برنامه اینترنتی این خانم خواننده در شبکه مجازی تیک‌تاک منتشر می‌شود. در جدیدترین قسمت از این برنامه مایلی سایرس درباره لحظه‌ای صحبت کرد که می‌دانست ازدواجش با آقای بازیگر استرالیایی 33 ساله به پایان رسیده است.

ستاره پاپ توضیح داد که این لحظه در جشنواره موسیقی گلستونبری در ژوئن 2019 اتفاق افتاد. مایلی سایرس توضیح داد: «گلستونبری در ژوئن بود، زمانی که تصمیم به جدایی گرفتیم.»

او توضیح داد که اگرچه آن‌ها رابطه احساسی خود را از سال 2010 آغاز کردند، اما عروسی آن‌ها در دسامبر 2018 پس از فاجعه‌ آتش سوزی‌های کالیفرنیا در نوامبر 2018 که خانه آن‌ها را ویران کرد، اتفاق افتاد.

صحبت‌های خانم خواننده درباره ازدواج ناموفقش!

این خواننده و ترانه سرا گفت: «تعهد من و لیام به ازدواج، در وهله اول از عشق عمیق ما ناشی شد. ما 10 سال با هم بودیم، اما ازدواج ما دلیل دیگری نیز داشت. ما آسیب زیادی دیده بودیم و در تلاش بودیم هرچه سریع‌تر آن را بازسازی کنیم.»

این خانم هنرمند ادامه داد: «روز نمایش گلستونبری روزی بود که تصمیم گرفتم به ازدواجم پایان دهم.

سایروس همچنین آنچه را که از این تصمیم آموخته است فاش کرد. او با صراحت اضافه کرد: «در جایی از زندگی‌ام بودم که حرفه خوانندگی‌ام و شخصیتی که مردم از من میدیدند بر هر چیز دیگری ارجعیت داشت. حدس می‌زنم به همین دلیل است که اکنون برای من بسیار مهم است که اینطور نباشد. اینکه اطرافیانم برای من در ارجعیت باشند.»

چندین ماه پس از اجرای سایرس در گلستونبری، در آگوست 2019 همسورث درخواست طلاق خود را به دادگاه ارائه داد. این زوج در نهایت در اوایل سال 2020 به توافقی رسمی برای طلاق رسیدند.

این برنامه اینترنتی برای تبلیغ آهنگ جدیدی که مایلی سایرس منتشر کرده است، پخش می‌شود. خانم خواننده در این برنامه همچنین از لحظات شیرین رابطه خود با همسورث صحبت کرده است.

در یک ویدیو، او درباره زمانی که آنها در صحنه فیلم عاشقانه «آخرین آهنگ» در سال 2010 ملاقات کردند، صحبت کرد.

ستاره سابق سریال هانا مونتانا گفت: «فکر می‌کنم یکی از دلایلی که باعث شد آن فیلم بسیار خاص باشد، تماشای دو جوان بسیار جوان بود که عاشق یکدیگر می‌شدند. اتفاقی که همزمان در زندگی واقعی ما نیز افتاد.»

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا