آموزش و سرگرمی

اعتماد به نفس عجیب “بهاره رهنما” با چهره بی آرایش/ عکس

بهاره رهنما تصویری را از خود با عتماد به نفس بسیار بالا و چهره بی آرایش منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، بهاره رهنما بازیگر مطرح و بسیار جنجالی در اینستاگرامش عکسی پر اعتماد به نفش بدون آرایش به اشتراک گذاشت.

اعتماد به نفس عجیب "بهاره رهنما" با چهره بی آرایش/ عکس

نظر بهاره رهنما درباره انتخابات ۹۲

من هم کم کلنجار نرفته‌ام اما رای بدهید حتی با ناامیدی اما انتخابتان را دور نیندازید، رای می‌دهیم، مگر نه؟

در یادداشت بهاره رهنما در روزنامه شرق آمده است: یک حرف: سر صحنه سریال پژمان مثل خیلی جاهای دیگر بحث بر سر انتخابات داغ است، کار به جایی می‌رسد که یکی از همکاران می‌گوید عزیزان لطفا آن‌هایی که می‌خواهند رای بدهند، به آن‌هایی که نمی‌خواهند رای بدهند زور نگویند و برعکس.

نتیجه دموکراتیک خوبی برای پایان‌دادن به یک بحث بی‌سرانجام و برگشت به فضای فیلمبرداری است، ولی مغزم هنوز هم دارد روی تک‌تک کلمات بچه‌ها و دوستانم کار می‌کند، تفاوت فضای امسال و فضای آخرین انتخاباتی که تجربه کردیم تفاوت فضای یک وصلت عاشقانه با یک ازدواج بی‌سروصدا و از روی مصلحت است.

به رای‌ندادن اعتقادی ندارم چراکه معتقدم اگر پذیرفته‌ام که در این کشور زندگی کنم، نمی‌توانم نسبت به شرایط سیاسی و اجتماعی اطرافم بی‌تفاوت باشم.

هر اتفاقی هم که بیفتد من به عنوان یک فرد در قبال وجدان خودم مسوول انتخاب خودم هستم حتی اگر رای من تصادفا در صندوقی بیفتد که همان یک صندوق دچار سانحه آتش‌سوزی یا سیل یا صاعقه بشود باز پیش خودم سهم خودم را ادا کرده‌ام و بی‌تفاوت نبوده‌ام.

انتخاب یک مسوولیت اجتماعی است مگر بپذیرم که آدم بی‌تفاوت و مسوولیت‌گریز و بی‌اعتقادی به وجود وجدان اجتماعی و هنوز اندکی پاک هستم، می‌روم تحقیقات که ببینم چه بکنم.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا