آموزش و سرگرمی

اعتراف تلخ تتلو: هیچ کس منو دوست نداره!

تتلو که این روزها عذرخواهی اش از محمد رضا شایع بازخورد زیادی داشته با انتشار چند متن کوتاه اعتراف تلخی کرد.

به گزارش وقت صبح، امیر تتلو خواننده جنجالی که اخیرا با سحر قریشی در رابطه است، در متن‌های کوتاه اعتراف کرد که کسی دوستش ندارد.

تتلو گفت هیچ کس او را دوست ندارد.

در روزهای اخیر در اتفاقی متفاوت امیر تتلو از محمد رضا شایع خواننده رپ رسما عذرخواهی کرد و همین مساله باعث شد احتمال فیت این دو بالا رود.

داستان از مصاحبه شایع شروع شد که گفت من تحالا به تتلو توهین نکردم اما او به مادر من توهین کرده است.

تتلو هم گفت یادش نمی اید چنین توهینی کرده باشد و اگر بوده از خود شایع و مادرش عذرخواهی می کند.

او پیشنهاد داد از طریق امیر دیوا زمینه همکاری او با شایع فراهم شود.

روزنامه خراسان: در دام تتلو و سحر قریشی نیفتید

خراسان نوشت: شبکه پر سر و صدای قمار بعد از دستگیری یکی از سرشاخه‌هایش معروف به میلاد حاتمی در ترکیه و انتقالش به ایران، اول ترکیه را ترک کرد و بعد هم تا مدت‌ها سکوت کرده بود تا موج اعتراض و تنفری که مردم از آن‌ها داشتند کمی فروکش کند؛ به این امید که مردم حواشی قبلی را فراموش کنند و سناریوی جدید بتواند دوباره آتش جنجال را روشن کند.

حالا شبکه قمار، باز هم مثل قبل به کمک پاپاراتزی معروفش فعال شده و با کمک الگوی انتشار قطره‌چکانی اطلاعات درباره ارتباط جنجالی تتلو و سحر قریشی دنبال کننده‌ها را برای کسب اطلاعات از این حاشیه زرد تشنه نگه می‌دارد؛

در حالی که دنبال‌کننده‌های کنجکاو نمی‌دانند با هر کلیک به ادامه حیات چه شبکه مخربی کمک می‌کنند.

سحر قریشی، بازیگری که از ابتدای ورود به دنیای بازیگری هر روز با یک حاشیه جدید خودش را در تیتر اخبار نگه داشته است، از ارتباط با بازیکن فوتبال تا نامزدی با یک خواننده و اظهار نظرهای جنجالیِ هر روزه، برند شخصی خودش را به حاشیه گره زده است.

با این حال با نگاهی به عملکرد شبکه قمار برای جذب در سال‌های اخیر می‌بینیم روابط ساختگی یکی از ترفندهای آن‌ها برای جذب مخاطب است.

روابط ساختگی

این روابط که تجربه نشان داده موقت و عموما ساختگی است، با عطش سیری‌ناپذیری از سوی دنبال‌کنندگان این سلبریتی‌ها مواجه می‌شود. حالا این پارامتر درباره «سحر قریشی» درحال تکرار شدن است.

چهره‌ای که هر از چند گاهی به‌واسطه اظهاراتی که به زبان می‌آورد، دامنه نگاه‌ها را به‌سمت خود معطوف می‌کرد و حالا با بحث ازدواج آن‌هم با یکی از چهره‌های سرشناس موسیقی که طرفداران بسیاری دارد، مدتی است ذهن بسیاری از مردم را متوجه خود کرده است.

صفحه اینستاگرام قریشی هم‌اکنون حدود ۱۰ میلیون فالوئر دارد و نزدیک به سه‌هفته است که هیچ پستی در آن بارگذاری نشده است. می‌بینید، شرایط به همان ترتیبی درحال پیشروی است که شبکه قمار پیش از این هم برای جذب مردم به صفحه افرادی که تبلیغ قمار می‌کردند استفاده می‌کرد.

نوشته های مشابه

guest
24 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا