آموزش و سرگرمی

اعتراف باورنکردنی “خانم بازیگر جنجالی”: من مواد می کشم!

سحر زکریا بازیگر پرحاشیه و جنجالی در لایو اخیر خود با لحن کنایه آمیزی گفت که من مواد می کشم.

به گزارش وقت صبح، سحر زکریا اخیرا لایوی را در فضای مجازی منتشر کرد و در این لایو با لحن کنایه آمیزی به مصرف مواد مخدر خود اشاره می کندو این در حالی است که چهره بسیار شکسته ای دارد.

اکثر مخاطبان نسبت به او انتقاد های شدیدی داشتند و واکنش های منفی ای به صحبت هایش نشان دادند.

علت ازدواج نکردن سحر زکریا

سحر زکریا او میگوید:ازدواج نکردن نباید به معنای نداشتن فرصت یا سرخوردگی باشد.

وقتی شما در 40 سالگی ازدواج نکرده اید، نشان می دهد که در این موضوع کمی سختگیر بودید و مسائل کاری و تحصیلی تان در اولویت قرار داشت یا اینکه فرد مورد نظرتان را نتوانستید پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: عکس/ حمله توهین آمیز سحر زکریا به زنان!

به همین خاطر نباید به خاطر ترس از تنهایی یا اینکه سایر دوستان تان متاهل شدند و شما هنوز مجردید، تن به هر ازدواجی بدهید بلکه باید همچنان در مقام یک انتخابگر باشید.

متاسفانه بعضی از خانم های ما بر اساس متر و معیارهای اشتباهی پای سفره عقد می نشینند.آنها نگاه مادی به ازدواج دارند و به این امید خانه بخت می روند که طرف مقابل شان آنها را به لحاظ مالی مورد حمایت قرار دهد.

یک زن باید در درجه اول استقلال داشته باشد. این مستقل بودن در همه موارد حتی مسائل مالی هم باید باشد. وقتی شما دست تان در جیب خودتان است، عزت نفس بیشتری دارید و دیگر حاضر نیستید با انگیزه مالی ازدواج کنید.

پس ازدواج برای تان از سر عشق و علاقه اتفاق می افتد شاید؛ فکر می کنم ازدواج از آن چیزهایی است که ارتباط زیادی با سن، موقعیت یا هر چیز دیگر افراد ندارد و در شرایطش رخ می دهد و از این جهت نمی توان برنامه ریزی منظمی در مورد زمان وقوع آن و شرایطش داشت.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا