اعتراف آقا بازیگر “من پیش از تو” به افسردگی پس از طلاق!

سام کلفلین بازیگر فیلم محبوب “من پیش از تو” فاش کرده است که طلاق وحشتناکش از همسر بازیگرش، لارا هادوک، باعث شد که او به روان درمانی نیاز پیدا کند!

وقت صبح– سم کلفلین درباره مشکلات سلامت روجی خود پس از پایان دادن به زندگی مشترک 6 ساله خود و جدایی از لورا هادوک، صحبت کرده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، سم کلفلین 36 ساله، که به تازگی در سریال «دیزی جونز و گروه شش» نقش آفرینی کرده است، در سال 2019 از لورا هادوک 37 ساله جدا شد.

این زوج صاحب پسری به نام پیپ شش ساله و دختری به نام مارگوت چهار ساله هستند.

سم در مصاحبه احساسی خود درباره طلاقش گفت: «یک اتفاق بسیار وحشتناک است. هر جدایی‌ای سخت است. بدیهی است که بچه‌دار شدن سختی این جدایی را بیشتر می‌کند. در زمان بیماری کرونا من درگیری‌های زیادی با فرزندانم و سلامت روحی‌ام داشتم.»

او در ادامه مصاحبه خود اعتراف کرد که پس از طلاقش با کمبود اعتماد به نفس دست و پنجه نرم می‌کرد.

او تصور می‌کرد که تهیه‌کنندگان سریال «دیزی جونز و گروه شش» مجبور بودند به او بسنده کنند. او در مصاحبه صادقانه خود با مجله GQ افزود: «من در روان درمانی بر روی کمبود اعتماد به نفسم کار می‌کنم.»

سم در جدیدترین نقش خود در سریال «دیزی جونز و گروه شش» که از شبکه آمازون پرایم پخش می‌شود، نقش خواننده‌ای مشهور را بازی می‌کند که با مشکلاتی در ازدواج خود دست و پنجه نرم می‌کند.

سم همچنین توضیح داد که این اولین باری بود که به گزارش وقت صبح بعد از شکست ازدواجش با لورا هادوک، گریه کردن روی صفحه فیلمبرداری برایش آسان بوده است.

این زوج در آگوست 2019 با انتشار یک پست اینستاگرامی مشترک از جدایی خود خبر دادند.

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیرخروج از نسخه موبایل