اشک‌های نیکولا پلتز بخاطر آزارهای مادرشوهرش ویکتوریا بکهام!

بروکلین بکهام، پسر ارشد دیوید و ویکتوریا بکهام، در ماه گذشته با نیکولا پلتز ازدواج کرد. از طرفی، ادعا شد که بین نیکولا و ویکتوریا اختلافاتی وجود دارد و این دو نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند. پس از همه این‌ها، نیکولا پلتز با انتشار تصاویری از گریه خود پیامی احساسی در صفحه ی اینستاگرام خود منتشر کرد. همه باعث و بانی اشک های نیکولا را مادرشوهرش دانستند!

وقت صبح – نیکولا پلتز که مدت ها بود در مقابل حرف‌ها و حدیث‌ها سکوت کرده است با انتشار تصاویری از گریه خود پیامی احساسی در صفحه‌ی اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. مخاطبین نیکولا، مادر شوهرش را بابت اشک هایش مقصر دانستند!


نیکولا روی عکس‌هایی که منتشر کرد و هزاران لایک دریافت کرد، پیام زیر را نوشت: “گاهی اوقات برای من سخت است که طرف غمگینم را نشان دهم. بزرگ شدن با هفت خواهر و برادر من را بسیار قوی و سرسخت کرد. والدینم به من یاد دادند که اجازه ندهم دیگران مرا اذیت کنند یا قلبم را آزار دهند.

همچنین کار کردن در این صنعت به من اجازه داد تا برای محافظت از خودم دیواری بسازم. همه ما روزهایی را داریم که مردم به ما احساس بدی می دهند و اگر به خاطر آن صدمه می‌بینیم، مشکلی نیست.

از آنجایی که من هرگز این طرف خود را اینجا نشان نداده ام، فکر کردم باید چیزهایی بنویسم، می خواستم این طرف ناراحت خود را نشان دهم.

من همه‌ی شما را بسیار دوست دارم و واقعاً از حمایت شما سپاسگزارم. می‌خواهم بدانید که من شما را می‌بینم، می‌شنوم، و این برای من بسیار مهم است.”

بیشتر بخوانید:دعوای مادرشوهری ویکتوریا بکهام با عروسش