آموزش و سرگرمی

استوری بی شرمانه “نوید محمدزاده” و “فرشته حسینی”/ عکس

نوید محمدزاده تصویری را از دو مجسمه بدون لباس که برای فرشته حسینی خریده است به اشتراک گذاشت که این حرکت برای یک سلبریتی دور از انتظار است.

به گزارش وقت صبح، نوید محمدزاده بازیگر مطرح و سرشناس در اینستاگرامش عکسی برهنه را از دو مجسمه که برای همسرش فرشته حسینی خریده به اشتراک گذاشت و به اصطلاح خواست متفاوت بودن خود را نشان دهد.

استوری بی شرمانه "نوید محمدزاده" و "فرشته حسینی"

فرشته حسینی و نوید محمدزاده از همان دوران عشق بازی شان هم تیپ هایی ناجور و متفاوت میزدند که اصلا از همین طریق هم مخاطبین ربط و رابطه این دو را با هم حدس زدند.

نوید محمدزاده از روحیه ای جالب برخوردارند از نوع استایل تا سلایقشان، که قطعا همین موارد باعث نزدیک شدن این دو به هم شده است.

نوید محمدزاده به تازگی دو مجسمه سفارش داد و آن را استوری کرد که همانند خودش خاص و البته از نظر کاربران بی معناست. فرشته هم در پاسخ به این استوری ابراز خوشحالی کرد.

گاهی رفتار های هنرمندان مخاطب را متعجب می کند اما اینکه چرا هر شخصیت معمولی که وارد این حرفه میشود حس می کند باید حرکات خاص انجام دهد مشخص نیست!!

نوید محمدزاده از معدود بازیگران سرشناسی است که همیشه در جشنواره ها و فضاهای مختلف از تیپ و لباس های کاملا متفاوت استفاده کرده و سعی بر به وجود آوردن سبکی جدید برای خود نیز داشته است.

محمدزاه را طبق نظرسنجی مقتدر ترین پیج اینستاگرامی نامیده اند. وی در بازیگری استعداد بالایی دارد و البته طرفداران زیادی را هم به خود اختصاص داده به خصوص از زمانی که فرشته را گرفت!

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا