آموزش و سرگرمی

استوری احمدرضا عابدزاده به یاد پرویز برومند!

احمدرضا عابدزاده دروازه بان اسطوره‌ای تیم ملی یک استوری جدید منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، احمدرضا عابدزاده یک عکس دو نفره و قدیمی در کنار پرویز برومند به اشتراک گذاشت.

احمدرضا عابدزاده به یاد پرویز برومند استوری منتشر کرده است.

برخی بازیکنان دیگر هم بعد از اعلام خبر بازداشت پرویز برومند در شهرک غرب برای او استوری گذاشتند.

با عابدزاده مشکل داشتم و دارم اما با برومند نه!

دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: «یادم نمی‌آید با برومند که اتفاقا همیشه هم اتاقم بوده به مشکلی برخورد کرده باشم.»

به نقل ازروزنامه نود؛ پرویز برومند دلایل نامعلوم اتفاقات حاشیه‌ای دوران حضورش در رقابت‌های لیگ برتر را نبش قبر کرد. نکته جالب توجه اینکه نوک پیکان انتقاداتش بیشتر متوجه نیما نکیسا بود. اما در روز اول ماه رمضان روزه سکوت دروازه بان اسبق پرسپولیس و تیم ملی شکسته شد.

بیشتر بخوانید:

درخواست فرهاد مجیدی برای آزادی پرویز برومند!

سکوت «احمدرضا عابدزاده» درباره اتفاقات اخیر شکست/ عکس

نکیسا ضمن ابراز تعجب از حرف‌های پرویز برومند اظهار داشت: «اگر بگویم با عابدزاده مشکل نداشتم دروغ است چون بنا به دلایلی که برای خودم محترم است با وی مشکل داشتم و هنوز دارم اما یادم نمی‌آید با برومند که اتفاقا همیشه هم اتاقم بوده به مشکلی برخورد کرده باشم که حالا این زخم کهنه سر باز کند!»

وی در ادامه این گفتگو گفت: «خیلی دوست داشتم پرویز در لابه لای حرف‌هایش از درد دل دروازه بان‌های باتجربه‌ای می‌گفت که برای حضور فلان دروازه بان در تیم ملی با قصد و نیت قبلی قربانی شدند تا این دروازه بان جنوبی بال و پر بگیرد و هر طور که شده ملی‌پوش شود.»

نکیسا در پایان این گفت وگوی تصریح کرد: «کاش هم بازی و دوست خوبم در تیم ملی پس از سال‌ها حتی برای دلخوشی هم که شده ادبیات گفتاری‌اش را تغییر می‌داد اما آنچه که از زبان برومند شنیدم حاکی از تفکراتی بود که ۱۵ سال پیش هم برومند را احاطه کرده بود!»

تصویر: خبر ورزشی

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا