آموزش و سرگرمی

استایل وحشتناک همسر “کیم کارداشیان” و نامزد جدیدش/ عکس

عکس های کانیه وست و دوست دختر جدیدش در هفته مد پاریس با لباس ها و استایل متفاوت منتشر شد.

به گزارش وقت صبح، کانیه وست که به تازگی از کیم کارداشیان جدا شده با دوست دختر جدید خود در هفته مد پاریس با استایلی جدید حضور پیدا کرده است.

استایل وحشتناک همسر "کیم کارداشیان" و نامزد جدیدش

کانیه وست ترانه سرا، تهیه کننده موسیقی، رپر و طراح مد آمریکایی می باشد که با هنرمندان بزرگی مانند جی زی و آلیشا کیز همکاری کرده است.

رابطه این دو از زمانی آغاز شد که کیم در چند کلیپ و موزیک ویدئوی این خواننده حاضر شد و در آن زمان هم تازه از همسر خود جدا شده بود.

این دو پس از آن دوباره هم با یکدیگر همکاری کردند و سپس در یک خبری متوجه شدیم که آنها با یکدیگر ازدواج کرده اند. او در واقع همسر سوم این مدل مشهور شده است.

تولد نخستین فرزند

کیم کارداشیان و این خواننده در سال 2013 میلادی بود که اعلام کرده اند که نخستین فرزند خود را به دنیا آورده اند.

آنها سال ها بود که در کنار هم بودند و با یکدیگر رابطه داشتند. پس از آن رابطه آنها علنی تر شد و بالاخره در ماه می سال 2014 میلادی این دو در یک مراسم خصوصی در شهر فلورنس ایتالیا با یکدیگر ازدواج کردند. در مراسم آنها هنرمندان و سلبریتی های مشهوری حضور داشتند.

البته ناگفته نماند که قبل از این بانوی مدل، این خواننده با آلکسییس فیفر طراح مشهور رابطه داشته بود. این رابطه از سال 2002 میلادی شروع شده بود و در سال 2006 میلادی این دو به طور رسمی نامزد شدند. اما پس از 18 ماه در سال 2008 میلادی این دو از هم جدا شدند.

سپس وست با یک مدل دیگر به نام آمبر رز وارد رابطه شد. رابطه آنها هم تقریبا دو سال طول کشید و پس از آن بود که او سراغ کیم کارداشیان رفت. آنها چهار فرزند به نام های نورث نوری، سنت وست، شیکاگو و پیسالم وست دارند

در زمانی که این خواننده نام خود را برای ریاست جمهوری کاندید کرد کیم سعی کرد تا از شهرت خود استفاده کند و مردم و طرفداران خود را ایجاب کند که از او حمایت کنند و به او رای بدهند. او در یک مصاحبه از طرفداران خود خواست تا او را حمایت کنند. وی گفت که همسرش یک چهره عمومی است و همه با سرگذشت او آشنا هستند.

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا