آموزش و سرگرمی

از کینه متولدین این ماه ها بترسید!

برخی از افراد نسبت به دیگران کینه ای تر هستند که می تواند به خصلت های مشترک ماه تولدشان نیز مربوط باشد.

به گزارش وقت صبح به نقل از رکنا، بخشش افراد ازجمله از زیباترین صفات خداست هر فردی که بتواند افراد را به راحتی ببخشد در واقع به خود و درون خود کمک بسیاری کرده است و همواره در آرامش به سر میبرد.

اما با این حال افرادی هستند که با هر چیز کوچک و یا بزرگ از اطراف خود ناراحت میشوند و از آنها کینه به دل میگیرند.

آبان

هیچ گاه در حق آبان ماهی ها ظلم نکنید، زیرا هرگز آن را از یاد نمی برند. آبان ماهی ها حافظه بسیار خوبی دارند. هرگز فراموش نمی کنند که با آن ها چه کار کرده اید؛ حتی شاید به فکر انتقام هم باشند. آن ها در بخشش خیلی سخت عمل می کنند و برایشان خیلی دشوار است که بخواهند از اقدامات بد دیگران بی تفاوت عبور کنند.

اردیبهشت

اگر به یک اردیبهشت ماهی صدمه بزنید، او حتماً برنامه‌ریزی می‌ کند که هر طور شده انتقامش را از شما بگیرد. شاید شبیه به آبان ماهی ها سفت و سخت عمل نکند اما می‌ داند که بالاخره یک روزی می تواند حرفش را بزند یا بالاخره به هر نحوی حال شما را خراب کند‌. اردیبهشت ماهی ها جزئیات را هرگز فراموش نمی کنند. پس زمانی که در کنار آن ها هستید، مراقب رفتارتان باشید.

دی

دی ماهی ها هم در این مورد حافظه بسیار قوی دارند؛‌ اگر در حق آن‌ها ظلم کنید، خیلی دیر از یادشان می‌ رود. شاید بتوانند شما را ببخشند اما در صورتی که دیگر هیچ گاه شما را نبینند‌ یعنی فراموشی شما را با بخشش تان یکسان می‌ دانند و در نتیجه اگر در حق شان بدی کنید، احتمالا آن ها را از دست می‌ دهید.

مرداد

مرداد ماهی ها با افراد زیادی معاشرت دارند. اگر ببینند که در حق شان ظلم می کنید، سریعا شما را کنار می‌ گذارند و به سراغ فرد دیگری می روند. آن ها هرگز نمی توانند اقدامات بد شما را فراموش کنند. در نتیجه اگر این کار را بکنید، کسی که کنار زده می شود، خود شما هستید زیرا نمی توانند شما را ببخشند.

فروردین

نکته خوب در مورد فروردین ماهی ها این است که آن ها خیلی رک، صریح و واضح به شما می گویند که از دست تان عصبانی و ناراحت هستند‌. اگر کار اشتباهی در حق آن ها انجام دهید، شما را نمی بخشند و همین موضوع را به زبان می آورند و هر طور که با آن ها رفتار کنید، همان را به شما نشان می دهند.

یعنی اگر خوبی کنید، کاملا با شما خوب هستند و اگر بدی کنید، با شما ارتباط نمی گیرند.

مهر

مهر ماهی ها اهل تعادل و هارمونی در زندگی هستند. معمولاً حرف های دیگران خوب یادشان می ماند. آن ها کینه به دل می گیرند اما شما هیچ وقت نمی توانید متوجه این موضوع باشید. یعنی این کینه در دلشان باقی می‌ ماند، آن را فراموش نمی‌ کنند اما سعی می‌ کنند که آن را بروز ندهند.

خرداد

خرداد ماهی ها کینه را در دل شان نگه می‌ دارند اما تظاهر می کنند که هیچ کینه ای ندارند و همین همه چیز را خراب می کند و سطح جذابیت آن ها را کم می‌ کند ‌. در واقع از بیان کردن کینه یا ناراحتی می ترسند و جرات مقابله و رویارویی را ندارند.

شهریور

شهریور ماهی ها هم کینه را در دل شان نگه می دارند اما قصد انتقام ندارند. آن ها قلب مهربانی دارند اما اگر موقعیت برایشان فراهم باشد، با عمل یا حرف شان به شما نشان می دهند که کار اشتباهی کرده بودید یا به آن ها ظلم کردید اما خیلی آزارتان نمی دهند.

تیر

تیر ماهی ها خیلی کینه را در خودشان نگه نمی دارند اما خیلی هم زود همه چیز را فراموش نمی کنند‌ البته که آن ها قدرت بخشش دارند و می توانند خودشان را قانع کنند که خطا و اشتباه دیگری را ببخشند.‌ این افراد احساساتی هستند و قلب بسیار مهربانی دارند و اگر در حق آن‌ ها بدی کنید، معمولا به فکر انتقام نمی افتند.

آذر

شاید آذر ماهی ها با زبان نشان دهند که از شما کینه دارند. یعنی اگر در حق آن ها بدی کنید، احتمالاً به شما توهین کنند یا لعن و نفرین کنند اما در دل شان چیزی نیست. فقط این کار را می‌ کنند تا تخلیه روانی شوند و احساس آرامش بگیرند‌. آن ها هرگز به دنبال انتقام واقعی نیستند‌ و فقط شاید با کلام بخواهند خودشان را آرام کنند.

بهمن

بهمن ماهی ها کینه در دل نگه نمی دارند. اگر آن ها را ناراحت کرده باشید، بعد از اینکه یک دیدار با آنها بکنید، خیلی راحت همه چیز از یادشان می‌ رود و در مسائل گذشته و اشتباهات و خطا های شما تمرکز نمی کنند و برای خودشان یادآوری نمی‌ کنند. معمولاً دید مثبتی دارند اما اگر آن ها را آزار بدهید، خیلی راحت شما را از زندگی شان حذف می‌ کنند.

اسفند

اسفند ماهی ها همیشه به اطرافیان شان فرصت می دهند. آن ها را می بخشند و دوباره درِ قلب شان را به روی آن ها باز می‌ کنند‌. از دیگران آسیب می بینند اما به جای این که روی این آسیب تمرکز کنند، سعی می‌ کنند که خودشان را آرام کنند و هر طور که شده، زندگی را پیش ببرند و می توان گفت که اصلا کینه ای نیستند‌.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا