آموزش و سرگرمی

ازدواج “معروف ترین خواننده ترکیه” با دختر ایرانی جدی شد/ عکس

بر اساس آخرین اخبار رابطه عاشقانه و صمیمی میان اوزجان دنیز و سمر دادگر نزدیک به ازدواج شد.

به گزارش وقت صبح، اوزجان دنیز یکی از معروف ترین و سرشناس ترین خوانندگان تریکه است که بعد از جدایی از همسر اولش با یک مدل ایانی به نام سمر دادگر رابطه عاشقانه را آغاز کرده و به تازگی تصمیم خود را برای ازدواج گرفته اند.

ازدواج "معروف ترین خواننده ترکیه" با دختر ایرانی جدی شد

ازدواج اول اوزجان دنیز

اوزجان دنیز و فیضا اکتان در سال 2018 ازدواج کردند و این ازدواج یک سال بعد به پایان رسید. حاصل این ازدواج یکساله پسری به نام کوزی است که به همراه مادرش فیضا زندگی می‌کند.

از سال 2019 به بعد تاکنون اوزجان دنیز با همسر سابقش بر سر حضانت پسرشان و مسائل دیگری نظیر ویلایی که در آن زندگی می‌کردند، ماشینی که فیضا اکتان از آن استفاده می‌کرد و… در تنش هستند.

اوزجان دنیز و پارتنر ایرانی‌اش

در میان همین درگیری‌ها با فیضا آکتان، ناگهان خبرهایی مبنی بر رابطه عاشقانه و صمیمی میان اوزجان دنیز و سمر دادگر منتشر شد.

سپس اوزجان دنیز با انتشار پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با محتوای “زمانی که همه چیز را از دست دادم، در همان لحظه پیدایت شد.

تو وجدانی، بهاری، دریایی، شنی… تو با قلب کوچکت در مقابل دنیا می‌ایستی… چه خوب که اینقدر سرسخت، صبور و قدرتمند هستی… تو نادر و بی‌همتایی” بر تمامی شایعات مهر تایید زد. به دنبال آن سمر دادگر نیز با کامنت عاشقانه‌ای که برای پست اوزجان دنیز گذاشت رسما این رابطه عاشقانه را تایید و علنی کردند.

اطلاعاتی در مورد سمر دادگر

سمر دادگر یک دختر ایرانی است که در سال 1994 به دنیا آمده و تقریبا 22 سال از اوزجان دنیز کوچکتر است. این دختر ایرانی در حال حاضر در کشور ترکیه زندگی می‌کند و یک طراح لباس است که در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد. با توجه به شایعات و اخبار منتشر شده سمر دادگر و اوزجان دنیز رابطه عاشقانه خود را از تابستان گذشته آغاز کرده‌اند.

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا