ازدواج زن آمریکایی با خودش 4 هزار دلار خرج برداشت!

یک زن جوان آمریکایی فاش کرده ۴ هزار دلار خرج کرده است تا با خود ازدواج کند و به دنیا نشان دهد تا چه حد «عاشق» خود است.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ دنی ۳۰ ساله در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کرد و توضیح داد که چرا ازدواج با خود بهترین تصمیمی بود که تا به الان گرفته است.

این زن جوان که به گفته ی خودش در مراسم عروسی اش در برابر یک آینه ایستاده بود، گفت که تجربه ی «تروماهای فراوان» او را بر آن داشت تا بر روی خود کار کند.

صرف هزاران دلار برای اثبات عشق به خود

او پس از رفتن به پیش روانشناس به این نتیجه رسید که بهترین زمان است تا با صرف هزاران دلار عشقش به خود را جشن بگیرد.

دنی در مراسم ازدواجش در حالی که خانواده و دوستانش به نظاره نشسته بودند، در برابر یک آینه قرار گرفت تا برای بوسیدن تصویر خودش در آن آماده شود.

بعد از آن، عاقد که یکی از دوستان دنی بود، از او پرسید که آیا قول می دهد که هرگز خود را ترک نکند، خود را ببخشد و به خود احترام بگذارد.

دنی بعد از جواب مثبت به سمت آینه رفت و تصویر خود را بوسید.

علاوه برصرف ۴ هزار دلار برای مراسم ازدواج با خودش، دنی ۹ ساقدوش هم داشت.

دنی در پاسخ به این سؤال که چرا برای این کار یک مراسم برگزار کرد، گفت: «همه ی عمر به مراسم های عروسی رفته ام و فهمیده ام که این مراسم ها برای نشان دادن عشق و شادی و تعهد هستند، برای همین می خواستم آن را در مورد خودم به خانواده و دوستانم نشان دهم.»

او در ادامه گفت: «من تروماهای زیادی در کودکی و زمانی که جوان تر بود تجربه کردم، برای همین هیچوقت خودم را دوست نداشتم، هیچوقت به خودم همه ی چیزهایی که نیاز داشتم را ندادم و مسیر طولانی ای را برای درمان روانم طی کردم.»

«با خودم گفتم دیگر وقتش است که پیش روانشناس بروم، وقتش است که با خودم ازدواج کنم. حالا چیزی دارم که تا قبل از این هیچوقت نداشتم و حالم کاملاً خوب است.»

او همچنین گفت که پس از گذر از تجربه های تروماتیک زندگی اش، تصمیم گرفت با خودش ازدواج کند.

او در اینباره گفت: «من به تروماهای زیادی غلبه کردم و همین موضوع الهام بخش من شد تا با خودم ازدواج کنم. من متوجه شدم که برای خودم زندگی نمی کردم و این ازدواج برای من فرصتی برای یک شروع دوباره بود.»

دنی همچنین درباره ی منتقدانی صحبت کرد که شاید کار او را زیاده‌روی در ابراز عشق به خود بدانند.

او در اینباره گفت: «چیزی تحت عنوان زیاده‌روی در علاقه به خود وجود ندارد. بعضی آدم ها برای خودشان کیف می خرند، بعضی ها یک کشتی تفریحی و من هم به خودم یک مراسم عروسی دادم.»

و گرچه دنی گفت که این مراسم را برگزار کرد تا به همه نشان دهد که تا چه حد به خود اهمیت می دهد، اما همه فوراً از آن استقبال نکردند.

او گفت که وقتی اولین بار این ایده به ذهنش رسید، هم پدر و هم مادرش مطمئن بودند او به سرش زده.

با این حال، طولی نکشید که آن ها هم با او همراه شدند و به این نتیجه رسیدند که ازدواج با خود کار جالبی است.

به گفته ی دنی، او در مراسم ازدواجش حتی با دادن یک حلقه به تمامی مهمانانش این فرصت را برای آن ها فراهم کرد تا آن ها هم با خود ازدواج کنند.

مراسم های ازدواجی که در آن ها زنان با خود ازدواج می کنند در سال های اخیر رواج بیشتری یافته است. در موردی دیگر در سال ۲۰۲۱ یک زن آمریکایی ۳۵ ساله پس از به هم خوردن رابطه اش با شریک عاطفی دیرینه ی خود، در مراسمی خودمانی با خودش ازدواج کرد.

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیرخروج از نسخه موبایل