آموزش و سرگرمی

ادعایی عجیب، این “خانم بازیگر” عاشق پیر شدن است!

«رنی زلوگر» بازیگر برنده اسکار می‌گوید که دوست ندارد بار دیگر بیست و چندساله شود و پنجاه ساله شدن مثل یک شروع تازه بدون مهملات است.

به گزارش وقت صبح به نقل از  همشهری آنلاین، «رنی زلوگر» با انتقاد از محصولات «آشغال» ضد-کهنسالی می‌گوید مشتاق ورود به دهه ششم زندگیش است.

این بازیگر برنده اسکار در مصاحبه با «ساندی تایمز» از معنای سالخوردگی در صنعت سرگرمی می‌گوید و اینکه چرا تمایلی ندارد بار دیگر بیست و چند ساله شود.

زلوگر ۵۳ ساله که در سال ۲۰۱۹ تولد ۵۰ سالگی‌اش را جشن گرفته می‌گوید عاشق پیر شدن است: «پنجاه ساله شدن مثل یک شروع به کلی تازه بدون مهملات است، نقطه‌ای که می‌توانید از گوش دادن به همه صداهای ذهن‌تان و همه آن انتظارات و توقعاتی که دیگران از شما دارند دست بردارید و به شکلی حقیقی‌تر خودتان شوید.

می‌گویید موفق باشید ای بیچارگان چون برای رسیدن به سن من باید مشکلات زیادی را تحمل کنید، اما من جایگاه و نفوذ خودم را به دست آورده‌ام.»

زلوگر در سال ۲۰۱۶ شایعه جراحی زیبایی روی صورت خود را با انتشار مقاله‌ای در «هافینگتن پست» تکذیب کرد. او همچنان منتقد محصولاتی است که ادعا می‌کنند زنان را جوان‌تر می‌سازند.

زلوگر می‌گوید: «همه آن تبلیغات به ما می‌گویند اگر همه این کرم‌ها و افیون‌ها و همه این آشغال‌هایی که می‌خواهند به ما بفروشند را بخریم، نیازی نیست سن واقعی خودمان را نشان دهیم؟

سن خودتان را بپذیرید!

واکنش من این است که چه؟ به من می‌گویید دیگر بی‌ارزش شده‌ام چون ۵۳ ساله‌ام؟ همین را می‌گویید؟»

او ادامه می‌دهد: «تفاوت بزرگی است میان بهترین مطلق و پرطراوت‌ترین نسخه خود بودن، و تمایل به تبدیل شدن به آنچه که نیستید. برای پرطراوت و زیبا بودن باید سن خودتان را بپذیرید، وگرنه باید نادمانه زندگی کنید و به نظر من این اصلا زیبا نیست.»

زلوگر پس از دوری شش ساله از بازیگری با «جودی» (Judy) به هالیوود بازگشت و اخیرا در سریال «قضیه پم» (The Thing About Pam) شبکه ان‌بی‌سی حضور داشته است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا