فرهنگ و هنرویدئو

قسمت 24 احضار؛ دائی مائده ضد روح شد!

مائده در قسمت 24 احضار حضور نداشت و جذابیت سریال کم بود اما روح و جن بیشتر جولان دادند.

وقت صبح– در قسمت 24 احضار دو داستان به طور موازی پیش رفت. اول رها بود که سراغ فراهاد رفت تا حقش را کف دستش بگذارد و حق خودش را از خواستگار مائده پس بگیرد.

به گزارش وقت صبح، وقتی فرهاد خان بدقلقی کرد، رها که خوب پیش رفیق کارکشته و رابطه دیده‌ای مثل پرستو پر شده بود، فرهاد را تهدید کرد مستقیم سراغ پدر او می رود. فرهاد هم تسلیم شد و با رها در کافه قرار گذاشت.

 

در کافه فرهاد که گمان می کرد رها همان رهای سابق است فهمید آن دفعه را لولو برده و با رقیب قدری رو به رو شده است. البته خب سختی کار به اندازه مائده نیست ولی باید 2 میلیاردی حق السکوت بدهد.

فرهاد که جا خورده پیش  افشین می رود و می بیند این رفیق شفیق نه چندان جوانمرد هم مشاوره تخصصی برای ارائه ندارد.

دائی مائده وارد می شود

سکانس های بعدی به ورود آقای دایی اختصاص دارد. از زهره آدرس مینو خانم را می گیرد و به سراغش می رود. مینو خانم که کمی خل و چل شده و کمی هم پیاز داغش را زیاد کرده از آنها استقبال می‌کند.

زهره سریال احضار همه چیز را لو داد.

دایی هرچه می آید حرف بکشد می بیند نه انگار واقعا ریگی به کفش دخترش و مائده خانم نیست. در این لحظه فردی ملقب به روح کامرانی وارد می شود و داد و بیداد راه می اندازد.

او از مینو خانم می خواهد دایی مائده را از دفتر بیرون کند. ( قطعا اگر خود مائده بود قضیه فرق می کرد). اما مینو خانم که حتی لج روح جماعت را هم در می‌آورد به دایی یا همان حاج آقا می گوید بیاید داخل.

به محض ورود حاج آقا روح کامرانی ذره ذره آب می شود و خار می شود و در لونه مار می رود و نیست می‌شود. حاج آقا شک می‌کند نکند روح کامرانی موجود دیگری بوده باشد.

بقیه قضیه به قسمت احضار حواله شد. این وعده را می دهیم که برخلاف این قسمت مائده حتما حضور خواهد داد.

نظرتان راجع به سریال چیست؟

نوشته های مشابه

‫13 نظرها

 1. کامرانی روح نیست شیطانه
  روح ها هیچ وقت نمیان با ما انسان ها حرف بزنند
  بعدشم روح که دروغ نمیگه ولی این آقا به مائده دروغ گفت

 2. سلام خیلی باحال و حنده داره من یه دختر 13 ساله هستم و خواهر10 ساله ام به قسمت های مثلا ترسناک که +14 هستش میخندیم قسمت 25 که دیشب بود کامرانی یک روحه و مینو خانم رو به چاقو آشپزی کشت آخه روح چجوری میتونه وقتی جسم نداره چاقو برداره 😑😂😂😂ممنون ولی در کُل فیلم سرگرم کننده و خوبه ممنون از شما و کارگردان فیلم خدانگهدار همگی 👋🏻 ❤️

  1. سلام منم ۱۳ سالمه و با خواهر پنج ساله ام و با مادر و پدرم نگاه میکنیم
   قسمت دیشب خیلی جالب بود
   آخه چطوری روح می‌تونه چاقو برداره؟🤣🤣
   از روح یا همون شیطان همه چیز رد میشه 🤣🤣🤣
   اما در کل فیلم خیلی خوبیه🙂🙃
   ممنون از عوامل سریال 🌹⁦🙏🏻⁩
   خدانگهدار

  2. کاش ژانرش طنز بود بیشتربهش میومد
   برید فیلم the conjuring یعنی احضار اروپایی رو نگاه کنید تا فیلم ساختن دستتون بیاد بفهمین این احضاره یا اون

 3. ببین ، اولا اون ، روح کامرانی نیست و شیطانه که خودشو شکل روح کامرانی درآورده. بعدشم ، مینو تو خیالات خودش با کامرانی درگیر شده و روانی شده و شیطان مثل همیشه گولش زده و مینو هم خودکشی کرده. در اصل شیطان مینو رو وادار به خودکشی کرده
  متوجه شدی؟

 4. من نمیدونم چه خبره که همش فیلم رو تومائده میدونی نویسنده، چقدرپول گرفتی که مائده روبزرگ کنی، یکم به نوشته هات توجه کن تا ضایع نشی، همش هی مائده چون نبود فیلم جذابیت نداشت وچطوروفلان، خیلی ضایع طرفدارشی

 5. سلام من این سریال وهرشب میبینم اما سکانس هایی کا۱۴+زیرچهارده سال میگذارند اصلا ترسناک نیست بلکه یکم خنده داره😂😂😂
  اما این سریال خیلی خوب است ومن بیشتر نقش مائده آدرینا صادقی رو دوست دارم😍😍😍😘😘😘

  1. اون روح کامرانی نیس شیطانه که تو هیبت روح کامرانی ظاهر میشه . دایی مائده ام چون ادم مومن و با خدایی هستش شیطان ازش فراریه . ضریب هوشیه صد نمیخواد اینارو متوجه شدن در کل سریال قشنگی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا