آموزش و سرگرمی

“ابوالفضل پورعرب” همه چیز را از اعتیاد تا ایدز گفت!

ابوالفضل پورعرب در یکی از مصاحبه های قدیمی اش از تهمتی که به ناروا درباره اعتیاد و ایدز داشتنش به او زده شده بود گلایه کرد و از ماجرای سرطانش گفت.

به گزارش وقت صبح، ابوالفضل پورعرب که ستاره سینمای ایران در دهه 70 و 80 بود گلایه تندی به مسئولان داشت و از تهمت های ناروا به خودش بسیار دلشکسته بود.

ابوالفضل پور عرب گفت: سرطان اثنی عشر خوش خیم داشتم که با شکستگی جناغ سینه ام ایجاد شده بود؛ جناغ سینه وارد اثنی عشر شده بود و همین مشکل ایجاد کرده بود. خوشبختانه سرطانم درمان شد.

وی ادامه داد: چهار سال درگیر بیماری بودم و هرچند سرطانم خوش خیم بود اما آزار روحی آن به اندازه سرطان بدخیم بود. تمام مدت منتظر بودم یک نفر به من سر بزند اما جز خانواده هیچ کس نیامد. چرا؟ یعنی این قدر مضر بودیم برای جامعه؟ خیلی عجیب است…

چرا گفتند معتاد شده؟ چرا گفتند ایدز گرفته؟

اگر واقعا ستاره بودیم چرا زمانی که سرطان داشتم و در بیمارستان بودم هیچ کس سراغم نیامد؟ چرا گفتند معتاد شده؟ چرا گفتند ایدز گرفته؟

بیشتر بخوانید: سرطان با “ابوالفضل پورعرب” چه کرد/ عکس

پورعرب با اشاره به دردسرهای شهرت گفت: سی سال ویلا داشتم شمال و حسرت به دل شنا در دریا ماندم مبادا آن که بگویند با مایو رفته شنا! جرات شرکت در مهمانیها را نداشتم مبادا عکس یا فیلمی درآید.

وی ادامه داد: اینجا هنرپیشه ها مدام زیر ذره بین اند تا معلوم شود چند همسر دارند. آنجا اگر کسی درباره تعداد همسران آل پاچینو مطلب می زند به دنبال کشف دلایل چند همسری است اما اینجا هدف، تخریب هنرمند است. انگار فقط برخی هنرمندان هستند چند بار ازدواج کرده اند و بقیه، نه.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا