ایران 1400سرخط

آقای وزیر از دنیای سیاست خداحافظی کرد!

به دنبال پیشنهاد نماینده اصولگرا به استفاده از وزیر نیروی روحانی در دولت رئیسی، آقای وزیر اعلام کرد که از دنیای سیاست کنار می رود.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبرآنلاین، در روزهایی که بازار گمانه زنی ها درباره کابینه ابراهیم رئیسی شلوغ شده است، مجتبی توانگر نماینده تهران و چهره نزدیک به قالیباف روز گذشته پیشنهادی متفاوت به رئیس جمهوری منتخب داد.

مجتبی توانگر در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «در جهت تشکیل ⁧‫دولت فراگیر‬⁩ می توان همه نخبگان [ضمن حفظ انسجام کابینه افراد کارآمد، قوی و انقلابی] جریان رقیب را به کار گرفت. ‏فهرست مفصلی وجود دارد: اردکانیان، ستاری، اسلامی، بی‌طرف و…»

بیشتر بخوانید: تیپ متفاوت علی لاریجانی قبل از انقلاب+عکس

این توصیه توئیتری توانگر به رئیسی اما با واکنش آقای وزیر نیرو همراه شد.

رضا اردکانیان که در ایام انتخابات نامش در لیست کاندیداهای احتمالی بود همان زمان اعلام کرد که قصد ادامه فعالیت اجرایی را ندارد و بعد از پایان دولت به دانشگاه باز خواهد گشت.

او با پایان رقابت های انتخاباتی همچنان بر موضع قبلی خود است و در پاسخ به پیشنهاد توانگر می گوید؛ «در مناسبت های مختلف از سال گذشته و قبل از حتی طرح گمانه ها برای ثبت نام کاندیداها، قصد خود را برای خاتمه مسئولیت‌های اجرایی و غیر اجرایی و مراجعت به دانشگاه اعلام داشته ام، لذا جنابعالی هم در انعکاس این قصد همراهی نمایید.»

اردکانیان این را هم تاکید می کند که خود را نیز «رقیب» هیچ جریان دلسوز و کاردان داخلی هم نمی دانم.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا