آموزش و سرگرمی

“آقای بازیگر” زیر کاسه کوزه فیلمبرداری زد!

کامبیز دیرباز در گفتگو با برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش، از ماجرای قهر خود با سریال آقازاده گفت.

به گزارش وقت صبح، کامبیز دیرباز با اشاره به دلخوری‌ هایش از همکاری با سریال آقازاده توضیح داد که دو ماه آخر فیلمبرداری، کار را ترک کرده بود و جلوی دوربین سریال، حاضر نمی‌ شد.

این بازیگر، در پاسخ به مجری برنامه درباره سریال آقازاده و دلیل ناتمام ماندن همکاری‌اش با این سریال گفت: «من پیش از این مصاحبه نکردم چون گفتم ممکن است روی پخش سریال تاثیر بگذارد.

من قوانین حرفه‌ای را بلدم و قوانین حرفه‌ای هم این است که در زمان پخش یک سریال، صحبت نکنید.»

او در ادامه درباره نقش شهنام در سریال آقازاده توضیح داد: «نقش شهنام آن چیزی نبود که از روز اول مرا مجاب کردند بازی کنم. اتفاقاتی افتاد که پشت دستم را داغ کردم که اگر فیلمنامه به طور فرض ۲۶ قسمت است، باید عین ۲۶ قسمت آماده باشد و بخوانم و بعد بازی کنم.»

دیرباز افزود: «ما در آقازاده با هشت قسمت کار را شروع کردیم من هشت قسمت خواندم و طبیعی بود بگویم فلان نقش را دوست دارم و گفتند آن نقش قرار است سنش پایین باشد، یعنی دو آقازاده‌ی مثبت و منفی سریال، قرار است سن شان پایین باشد و بعد از نقش شهنام گفتند.»

این بازیگر ادامه داد: «انتظار داشتم اعتماد دو طرفه باشد و درگیر کرونا شدیم. بعداً که قرار شد امیر آقایی نقش را بازی کند که از من هم بزرگ‌تر است، کمی دلخور شدم که اگر تصمیم عوض شده است، چرا این اتفاق اینگونه رخ داد.»

او گفت: «صادقانه بگویم بعد از ۱۵ سال می‌خواستم نقش منفی تجربه کنم ولی بعد از اینکه سریال پخش شد، همکارانم فکر کرده بودند که مواضعم عوض شده است و نقش مکمل و سه و چهار هم بازی می‌کنم، درحالی‌ که اینطور نیست و من ۲ سال است خودم را حبس کردم و اگر نقش اصلی باشد، بازی می‌کنم.»

دلیل قبول بازی در نقش کوتاه

دیرباز در واکنش به این سوال که چرا نقش کوتاه بازی کرده است، پاسخ داد: «باید به مردم راستش را گفت. قرار بود گره‌هایی با آن کاراکتر باز شود. آنچه هم در نسخه‌ی پخش شده موجود است، همین است و ما آخر داستان می‌فهمیم شهنام، آدم حاج‌حسن با بازی جمشید هاشم‌پور است. افتخار هم کردم حتی برای چند پلان کنار ایشان بودم.»

این بازیگر در ادامه افزود: «صادقانه به خاطر دلخوری‌هایی که در دو ماه آخر کار بوجود آمد من کار را رها کردم. من دو ماه آخر فیلمبرداری نبودم. حضور فیزیکی نداشتم و دودش هم در چشم نقش رفت. نمی‌خواهم نبش قبر کنم ولی این دلخوری بود که از روز اول با من جلو آمد و از این پس هم فیلمنامه‌ای که کامل نباشد، واردش نمی‌شوم.»

او در پاسخ به این‌ سوال که اگر فصل دوم سریال آقازاده تولید شود، خواهد بود یا نه، گفت: «یکی از کاراکترهایی که زنده ماند شهنام است و اگر شرایط به گونه‌ای باشد که شهنام قصه را جلو ببرد چرا که نه. با کمال افتخار چون به هر حال من با حامد عنقا و بهرنگ توفیقی دوستم، کدورت‌ها از بین رفته و متعلق به آن زمان بوده است.»

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا در سال ۹۹ از شبکه نمایش خانگی پخش شد.

سریال آقازاده مجموعه ای در ژانر اجتماعی و سیاسی و روایتگر داستان یک آقازاده به نام نیما بحری (با بازی امیر آقایی) بود که تخلفات اقتصادی مرتکب شده و یک مأمور به نام حامد تهرانی (با بازی سینا مهراد) که او هم یک آقازاده، البته با خصوصیاتی کاملاً مخالف است، تلاش می‌کند تا دست نیما را رو کند.

این سریال در زمان پخش خود با حواشی زیادی رو به رو شد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا