آموزش و سرگرمی

“آقای بازیگر ایرانی” بعد ازدواج دوم به طرز عجیبی جوان شد/ عکس

تصویری از مهدی هاشمی و همسر دومش مهرنوش صادقی منتشر شد که نشان می دهد او حسابی جوان شده است.

به گزارش وقت صبح، عکسی جالب و دیدنی از عاشقانه های مهدی هاشمی و مهرنوش صادقی بعد از ازدواج با هم منتشر شد که چهره آقای بازیگر را بسیار خوشحال و سرحال نشان می دهد.

"آقای بازیگر ایرانی" بعد ازدواج دوم 20 سال جوانتر شد/ عکس

انتشار خبر رسمی ازدواج دوم آقای مهدی هاشمی

از صبح روز جمعه 7 تیر 1398 بود که ویدیو ازدواج مهدی هاشمی و مهنوش صادقی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است و در این کلیپ مهنوش هاشمی بازیگر از ازدواج با مهدی هاشمی بازیگر خبر داد.

پس از انتشار این فیلم در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی که بسیاری می گفتند این شایعه است.

مهدی هاشمی بازیگر با به اشتراک گذاشتن یک ویدیو دیگر گفت: من با خانم مهنوش صادقی رسما ازدواج کرده ام و حرف همسر دومم را تایید می کنم و با انتشار کلیپی رسما اعلام کرد خانم مهنوش صادقی همسر قانونی ایشان است.

مهنوش صادقی بازیگر سریال دردسرهای عظیم صبح امروز با انتشار کلیپ در صفحه شخصی اش گفت: چند وقتی بود از من درباره اینکه همسر دوم مهدی هاشمی بازیگر شده ام یا نه سوالاتی می پرسیدید که طبق صلاح شخصی خودم پاسخ آنرا نمی دادم.

ولی فکر می‌کنم الان وقت بسیار خوب و مناسبی است برای اینکه بگویم من همسر رسمی آقای مهدی هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون ایران هستم و با مردی ازدواج کرده ام که از خودم 26 سال بزرگتر است.

اما او را عاشقانه دوست دارم و با تمام وجود عاشق شوهرم بوده و خواهم بود و امروز روی صحبت من به آن افرادی است که دوست نداشتیم من و مهدی به هم برسیم .

اما هیچ کسی نمی تواند جلوی عشق و دوست داشتن را بگیرد.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا