آموزش و سرگرمی

آغاز جنگ بارونکردنی “شکیرا” و همسرش بر سر جت شخصی

تبعات جدایی جرارد پیکه، مدافع باتجربه بارسلونا، از شکیرا همچنان ادامه دارد و به تازگی جنگ آنها بر سر جت شخصی شان است.

به گزارش وقت صبح به نقل ورزش سه، شایعات زیادی درباره جدایی پیکه از شکیرا به گوش می رسد اما درگیری بین این دو نفر وارد مرحله قانونی شده است.

این زوج که یکی از محبوب ترین و جذاب ترین زوج های معروف دنیای فوتبال و هنر به حساب می آمدند در طول سال های اخیر ثروت بسیاری خصوصا به واسطه آهنگ های شکیرا و همچنین کنسرت ها و اجراهای زنده این خواننده معروف به دست آورده بودند.

دعوا بر سر تقسیم اموال

اما حالا به نظر می رسد که بحث تقسیم این اموال باعث شده است که این دو نفر به صورت جدی با یکدیگر دچار مشکل شوند و حتی کار به مراجع قانونی بکشد.

با این که پس از جدایی آنها، بسیاری مدعی شده بودند که بحث و درگیری اصلی بر سر حضانت دو پسر این زوج است اما با حل شدن این مشکل، مسائل مالی به صورت جدی خودشان را نشان داده اند.

یکی از خبرنگاران اسپانیایی که گفته می شود با بسیاری از منابع نزدیک به پیکه و شکیرا در ارتباط است مدعی شده که بحث اصلی این دو نفر بر سر جت شخصی ای است که ظرفیت 10 مسافر را دارد و ارزش آن در حال حاضر 20 میلیون یورو است.

گفته می شود این جت دارای دو اتاق خواب، یک سالن غذاخوری خانوادگی و یک نشیمن با تلویزیون است و یکی از راحت ترین وسایل نقلیه برای سفرهای خانوادگی به حساب می آید.

قیمت این هواپیما طوری نیست که هیچ یک از این دو نفر از پس آن برنیاید اما آنها تصمیم ندارند که این جت را به راحتی به طرف مقابل واگذار کنند و همین باعث شده است که بحث درباره انتقال مالکیت آن به طی کردن روند قانونی کشیده شود.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا