آموزش و سرگرمی

آرایش غلیظ و نامتعارف “مهتاب کرامتی” با ابروهای تراشیده+عکس

مهتاب کرامتی بازیگر خوش سیما و با اخلاق ایرانی که همیشه در زیبایی و سادگی زبانزد بوده با گریمی نامتعارف در فیلم آتش سبز دیده شد.

به گزارش وقت صبح به نقل از شایانیوز؛ مهتاب کرامتی بازیگر خوشگل و محبوب ایرانی می باشد که بیشتر او را در فیلم و سریال های غیر از صدا و سیما می بینیم. وی سن و سالش کم نیست اما چهره ای شاداب و زیبا دارد و به قول کاربران پیر بشو نیست!

مهتاب کرامتی اغلب نقش های جدی را بازی می کند و اگر در پروژه ای حضور داشته باشد آن فیلم و یا سریال قطعا پر مخاطب نیز خواهد شد. ناگفته نماند بازی او در نقش طنز در فیلم “زن ها فرشته اند ” هم بسیار دیدنی بود.

بیشتر بخوانید: خواننده پر طرفدار با حرکت تحسین برانگیزش غوغا کرد!

مهتاب کرامتی از فعالین اینستاگرام است اما عموما حاشیه ای ندارد زیرا همانند هنرمندانی مثل بهاره رهنما اهل خودنمایی به هر قیمتی نیست! مهتاب کرامتی بیش از 2 میلیون دنبال کننده دارد و به تازگی هم وارد 51 سالگی شده است.

اما خانم بازیگر به تازگی تصویری از خود منتشر کرد که با گریم و ابهتی غیر معمول می باشد و شاید در نگاه اول او را نشناسید. این گریم مربوط به فیلم “آتش سبز” است که مهتاب خانم با آرایش غلیظ و ابرو های شیطانی اش آن را منتشر کرده.

آتش سبز فیلمی جذاب با بازی مهتاب کرامتی

داستان آتش سبز برگرفته از روایت کهن و اساطیری سنگ صبور است.

سنگ صبور، روایت دختری به نام ناردانه‌است که ندایی درونی بر او می‌گوید: «با مردی مرده وصلت خواهد کرد.» روزی ناردانه به طور ناگهانی وارد قلعه‌ای کهن می‌شود. در اتاقی از اتاق‌های این قلعه افسانه‌ای، مردی مرده می‌یابد با هفت پیکان در بدن.

کتابی در اتاق است، ناردانه کتاب را برداشته و می‌خواند «بسم رب‌العزت»، این کتاب هفت حدیث دارد و ناردانه باید هر روز یک حدیث بخواند و تنها روزی یک مغز بادام بخورد و پس از هرروز یک تیر (سوزن) از تن مرد بیرون آورد و در پایان حدیث هفتم مرد مرده زنده شده و با او وصلت خواهد کرد.

 

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا